Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi túlsúly lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi túlsúly lehet egy lányon, hogy még a fiúknak bejöjjön?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a vastagabb combról?
2010. júl. 25. 22:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
furcsa mert az utcán mindig a csontokat nézik meg a fiúk na és kivel flörtölnek először hát szintén a csontokkal.
2010. júl. 25. 22:52
 12/28 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, kedves kérdező!
2010. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"huszonkettoharminc"


az istenert, legyen mar humorerzeked...

igen, volt. raadasul, hogy megnyugtassalak, pont az olyan csajok jonnek be, akiken van mit fogni (es nem a dunatvt:D). imadom, ha valaki noies, meg lehet ragadni a csipojet, formas a combja, vagy eppen van egy kis "parna" a hasan, amire olyan jo rahajtani a fejem. persze szamomra fontos, h ara'nyos legyen, de ne legyen csontkollekcio

2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

na és az újság? playboy meg ilyenek ott is csupa csont minden nő

Nekem meg elegem van ebből a megfelelésből legszívesebben minden fiút úgy pofon vágnék h elszállna a ......-ba :@

MINDIG NEKEM KELL ALKALMAZKODNOM.

2010. júl. 25. 23:08
 15/28 anonim ***** válasza:
És hogy alkalmazkodsz?
2010. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ezúton megkövetem "jackd"-t! :)
2010. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
olyat teszek olyat mondok ami nem én vagyok !
2010. júl. 25. 23:28
 18/28 anonim ***** válasza:

Egy deka sem,nálam legyen egy nő csinos,sportos,nőiesen izmos,szeressen edzeni,plusz a többi.

Én nem tőrök súlyfelesleget csak vékony lányok jöhetnek,ha húsos akkor már nem tudok rá beindulni egyáltalán.


22F

2010. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
kb 10%
2010. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyéntől függ, láttam már anorexiás csajt is pasival és olyat is akin 10-20 akár 30 kg felesleg is volt rajta, na meg olyat is aki csont sovány volt,de szülés után meg a 2-szeresére hízott és úgy is szerette a párja, szóval egyén függő.Vannak akiknek a vékonyak, sportosak, ducik, molettek, dagadtak jönnek be.De van olyan is akit a súly egyáltalán nem érdekel, a lényeg h. normális legyen és a belső tulajdonságok passzoljanak az ízlésének(nem a belső szervekre és csontozatra értem :-)
2010. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!