Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a hogy vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a hogy vagytok az alacsonyabb srácokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mondjuk ugyan akkora mint te, vagy talán pár cm el alatt is van, az kizáró ok? és egyböl az elsö benyomás utan nem is tekintesz rá ugy, hogy lehet belöle bármi is mert alacsony?

17/f


2010. júl. 25. 13:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

én 173 cm vagyok, a barátom 170 cm.sajnos nem hordhatok magassarkút, amikor vele találkozom.amúgy semmi problémánk nincs belőle

20/L

2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én 175 cm lány vagyok 17..és annyira bejött egy 21 éves kb 170 centis gyerek..hát őt ez zavarta és végül nem lett belőle semmi :( enegm ott perpill egyáltalán nemzavart, szerintem ez személyfüggő, mennyire vagy oda érte :P
2010. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, ha alacsonyabb vagy a lánynál, akkor ígyis-úgyis lenéz rád, még akkor is, ha nagyon beléd szeretett :P xD Kivéve, ha felállsz egy sámlira...
2010. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nálam nagy a gond!181 cm magas vagyok,a vőlegényem 175 cm. 5 éve vagyunk együtt,1 éve jegyesek.Sosem érdekelt mit gondolnak vagy mondanak mások,én így szeretem és ő így szeret,ez nem változtatható meg néhány centivel. És különben is: ,,A jóból nem adnak sokat!"

20/L

2010. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
6 centi az nem sok.
2010. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Ezt én is így látom!De van,akinek ez is sok...
2010. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!