Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a hogy vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a hogy vagytok az alacsonyabb srácokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mondjuk ugyan akkora mint te, vagy talán pár cm el alatt is van, az kizáró ok? és egyböl az elsö benyomás utan nem is tekintesz rá ugy, hogy lehet belöle bármi is mert alacsony?

17/f


2010. júl. 25. 13:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

158 cm vagyok, ha egy ugyanekkora pasim lenne, akkor nagyon nem jönne be :S

170 cm körüli lenne ideális

2010. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

nem kell aggódni, én is mindenhol azt hallom hogy magasabb kell nekik meg minden. de a valóság egész más.

163 cm vagyok csak, mégis oda van értem az összes csaj a környéken... ha van egy jó stílusod/jófej vagy akkor lesz*rják milyen magas vagy.

2010. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
van stilusom, elvileg jófej is vagyok, mert sok csajjal jóba vagyok meg nagyon jól el tudok velük dumalni csak mindig ugyérzem h emiatt a csakbarátként tudnak rám nézni :\
2010. júl. 25. 14:00
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be ha nálam kisebb vagy ha egymagas velem a srác. Szóval én biztos nem tekintek rá onnantól úgy... 163 vagyok és az ideális nekem kb 175 centis.

18/L

2010. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mi a hogy vagytok :DDDDDD
2010. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem se igazán jönne be egy srác aki kisebb nállam. Volt egy barátom aki kisebb volt, szakitottam is vele, mert rossz volt vele társaságban mutatkozni.
2010. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Engem pár cm nem zavar,mivel magasabb vagyok,így van,hogy 1-2 centivel alacsonyabb a fiú!Egyáltlaán nem attól függ!:)

170 cm

2010. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nálam kizáró ok ha alacsonyabb a pasi. ugyanis 157 cm vok. :D barátom 183cm
2010. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nálam is kizáró ok, de én csak 160 centi vagyok, még nemnagyon találkoztam nálam alacsonyabb sráccal, úgyhogy nem is zártam ki senkit.

De biztos találnék nagyon alacsonyat is, ha akarnék.

Egyébként meg 22-23 éves korodig még nőhetsz pár centit, addig növekszik ugyanis az ember...

2010. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ugy vettem észre késöbb növö vagyok mert eddig nagyon alacsony voltam de most 1 éva alatt nöttem viszonylag sokat, és szerintem most fogok még.. remélem :\ mert én is igy érzem ahogy ti irtátok, a legtöbb lány egyböl lenéz ezért :\
2010. júl. 25. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!