Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a hogy vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a hogy vagytok az alacsonyabb srácokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mondjuk ugyan akkora mint te, vagy talán pár cm el alatt is van, az kizáró ok? és egyböl az elsö benyomás utan nem is tekintesz rá ugy, hogy lehet belöle bármi is mert alacsony?

17/f


2010. júl. 25. 13:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
nekem pl. izáró ok...és elég nehéz az én helyzetemben mert 170 cm vagyok és csómó jópasi alacsonyabb nálam..
2010. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Volt egy barátom kisebb volt nálam és sokan megnéztek minket meg mosolyogtak, de nem érdekelt mert szerettem. :)
2010. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ez túlzás, ezért nem néz le senki. Hidd el, a lányok úgy viszonyulnak hozzád, ahogy te magadhoz. Szóval ha te túl alacsonynak érzed magad, és kevesebbnek érzed magad emiatt, akkor ők is annak fognak érezni... ennyi.

Egy 160 centiig még érthető, ha kizáró ok, de akinek saját bevallása szerint is gondot okoz az előítéletei miatt pasit találni, az no comment...

2010. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
én sose érzem ugy magamról h ez gáz lenne, már megszoktam mert v 10 évig folyamatosan ezt hallgattam és mindig poénosan fogtam fel, meg lesz4rtam.. mostmeg mar lassan közelitek az átlag magasság aljához, szoval én mindig ugy vagyok vele h nem érdekel meg nem is gondolom ugy h ennek kéne lennie a döntö oknak, ez forditva van és a csajoktol érzem én is néha
2010. júl. 25. 15:15
 15/26 anonim ***** válasza:
Ezért, mi lányok nem nézünk le :S Ez hülyeség!!!
2010. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
lehet nem a legjobb szót használtam, meg lehet h igy nem akarjá(k/tok) kimondani de szerintem sokan igy vannak
2010. júl. 25. 16:21
 17/26 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy kérdező?

Ne aggódj 17 vagy még sokat fogsz nőni!

Én 17 évesen kis p*cs 168 centis voltam:D most 20évesen 177 vagyok, és még én is növök kb.4-5 centit.

2010. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nemtudom pontosan
2010. júl. 25. 16:50
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy alacsonyabb srác tetszik..^^

Ha az összhatás jó,helyes,jófej stb,akkor nem érdekel ha 1-2cm-rel alacsonyabb nálam..Persze ne az államig érjen..:D

2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
kb 167 cm vagyok
2010. júl. 26. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!