Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:

"Ne is haragudj,de hülyeségeket beszélsz,170 cm és max 55 kg,te hol élsz mégis ?? Ha csak a külső számít neked meg a kilók akkor feküdj le egy guminővel,ők még annyit kilót se nyomnak :)"


Én 172cm vagyok és 54kg. Akkor én már guminőnek számítok, mert nem "nyomok" 55kg-t? Hát téged se az eszedért szeretnek otthon.

2010. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Nem kell kiforgatni a szavakat, arról volt szó,hogy azt mondta valaki,hogy 170 cm-hez, maximum 55 kg a normális...nem azt mondtam,hogy mindenki legyen duci- molett,de azért ez túlzás,mert egy 60,65 kg-os 170cm es lány is lehet vékony,és vonzó!!

Pont ezért van ennyi anorexiás,és bulimiás lány,mert a sajtó, de még a férfiak is ezt várják el a lányoktól...


Egyáltalán nem arról volt szó,hogy a duci lányokat kell szeretni,ezt nem mondta senki...de ha valaki 5-10 kilóval több,ő még ugyanolyan vonzó lehet,mint egy vékonyabb lány,és az a pár plusz kiló nem azt jelenti,hogy elhanyagolja magát!!


Viszont azzal egyet érek,hogy ennél több súlyfelesleg nem az esztétika miatt érdekes,hanem az egészség miatt, és az ellen már tenni kell!

2010. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

23:38 as


A súlyának az egyharamada 25 kg, 174 cm magas lányt 50 kilósan akarsz látni... Ez most komoly ??


Egy szóval nem mondtam,hogy megfelel ez a súly,de a dagadtól még nagyon-nagyon messze van,láttál te már 174cm-es lányt 75kg-al ? Csak azért kérdezem, mert nekem egy volt évfolyamtársam kb ugyanilyen méretekkel rendelkezik, és mindenki vékonynak tartja, egy kg felesleg nem látszik rajta.

Szóval szerintem nem kellene a sörhasadat ehhez hasonlítani,mert itt nem a végletekről beszélgetünk!

2010. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
troll
2010. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:

Szia! Ne figyelj az idiótákra. Nem a súly számít. Lehetsz nagyon erős csontozatú, amitől teltebbnek tűnsz, lehet, hogy van rajtad némi felesleg, de nem olyan vészes, hogy most pánikba ess. Esetleg ha téged zavar, akkor járj el egy kicsit sportolni(úszni, táncolni, ami tetszik) Én 170 cm és 66kiló vagyok.:) Kicsit telt, de nekem így tökéletes, nagy mell, kerek popó:D Ha van melled, formás popsid, akkor inkább légy büszke.:)


16/L

2010. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:

Szeretnék én olyan adatokkal rendelkezni, mint te:) Sajnos én túl vékony vagyok és sehogy sem sikerül felszednem egy kilót sem, pedig állandóan eszek.

Az egyik barátnőm is kb. ilyen adatokkal rendelkezik. És csinos. Persze az tényleg nem mindegy, hogy a 75kg az szín tiszta háj, vagy izom.

Ami már 174cm-nél hájasnak, dagadtnak számít, az olyan 83-85-nél kezdődik.


23/L

2010. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

ugyan ekkora vagyok, és 60 kg... kicsit túlsúlyos vagy, bár így látatlanban nem tudom megmondani.


én is 18/L

2010. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:

Olyan vicces, hogy itt mindenki úgy nyomja, hogy "nálam több vagy, tehát túlsúlyos vagy, kövér vagy, stb.":D

Ezek szerint, akkor itt mindenki tökéletesen ideális súllyal rendelkezik, csak szegény lány nem?:D

2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
21:10 - nem mindenki tökéletes súlyú, csak szerintem a nála kövérebbek már meg se mernek szólalni, mert mindenki leugatja őket :D és szerintem jogosan :P
2010. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:

De érted?:D Ez a fail, hogy NEM KÖVÉR:D A kövér az tudod, hogy hol kezdődik?!:D Ez még enyhén túlsúlyos.


19/F

2010. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!