Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül a kiló számít, hanem hogy hogyan oszlik el. ha arányos, akkor teljesen jó! sőt én a dundibb lányokat szeretem.

24/F

2010. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
15 kilót le kéne adnod, olyan... :)
2010. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
52%

@01:01

"és ku..rvára szánalmasak az ilyen srácok akik csak a vékony pics..ákat szeretik -.-""


Te azért nem alapszinten vagy k***hülye. Elolvasod egyáltalán mit írsz? Ha nekem a vékony lányok tetszenek, akkor ez van. A tökfőzeléket sem szeretem, meg a piros színt se meg a molett/dagadt lányokat se. Ezzel akkor sem tudok mit csinálni, ha nagyon akarok. Persze lehet aranyos meg kedves stb. de soha nem tudnék pl. lefeküdni egy kövér lánnyal. Nem hoz lázba. ennyi


170 magas lány ne legyen több mint 55 kiló, és ne legyen már a barátnőmnek sörhasa... Ha én oda tudok figyelni a testalkatomra, akkor ezt elvárom tőle is.


Tessék elmenni sportolni valamit, figyelni a kajára, ahelyett hogy itt siránkoztok interneten és közben zabáljátok a kenőmájast.

2010. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
"és közben zabáljátok a kenőmájast." - Bearanyoztad a napomat, ezen nagyon röhögtem... :D
2010. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

10:38 as


Ne is haragudj,de hülyeségeket beszélsz,170 cm és max 55 kg,te hol élsz mégis ?? Ha csak a külső számít neked meg a kilók akkor feküdj le egy guminővel,ők még annyit kilót se nyomnak :)


Amúgy meg mi lenne, ha megszeretsz egy ducibb lányt, inkább ott hagyod a külseje miatt?(most ezt nem a 100 kilós lányokra értem,de szerintem ha valakin van mit fogni az még nem azt jelenti,hogy kövér valaki)

Vagy ha összejössz valakivel,és felszed pár kilót kidobod ?

2010. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Mennyi dagadt, frusztrált csaj jár ide, hihetetlen... :)
2010. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Jaja, hogy magyaráznak a dagik :D
2010. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Kifogás mindig van. :D
2010. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

"ha valakin van mit fogni az még nem azt jelenti,hogy kövér valaki" - De, azt jelenti. Ha fiatalon d*gadt, akkor mi lesz később, amikor szül 2-3 gyereket? Erre is gondolni kell anyuskám.


"Vagy ha összejössz valakivel,és felszed pár kilót kidobod ?" - A pár kiló, és a dagadtság között óriási különbség van. Néhány még belefér, de ha már elburjánzik a dolog, akkor azért szólni kell neki, hogy vigyázzon :)

2010. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

újjabb dagadt csaj hozzászólása itt nem pár kilóról van szó hanem a súlyának az 1/3áról


viszonyítsunk mit szólnál hozzá ha a sörhasam elöbb érne hozzád mint a fkam mikor hozzádbújok ugye milyen kellemes? feminista pi**áktól komolyan elszáll az agyam

2010. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!