Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk 173-4cm 75kg 18L milyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Az is sok egy kicsit.
2010. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim válasza:

Háth..

Bocsi..

De én 170cm és 58 kiló vok..

10kilót fogytam le.. Bár nemértem a mai pasikat..

Én sokkal jobban éreztem magam +10kilóval :D legalább jónagy cicim volt xD nem non stíröltek..

Most meg le nem lehet vakani..

PASIK.. CSAK AZT AZ EGYET NEM VESZITEK ÉSZRE H EGY CSAJON NEM A BORÍTÁS SZÁMÍT... HANEM AMI MÖGÖTTE VAN..

2010. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

Én pont észreveszem a belső értékeit, de engem lesz*rtok csajok:D

Én ezt nem értem.

20f

2010. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Én hajtogatnék rád még 3-4 pi.nát, aztán küldenénk egész este. =D
2010. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a lányokat, akik nem foglalkoznak magukkal.

Dagi vagy bocsi. Lehet magad azzal vigasztalni, mint ahogy a válaszadók között is volt, hogy "erős a csontozatod"(sztem ez max +(-)2-3% lehet emberenként), meg "így érzem magam jól", de legbelül tudod, hogy nem igaz.

Szóval, aki kövér, és rajtad van +10kb, ami már kicsit annak számít, az nem törődik magával, és azzal sem, mit eszik, nem sportol blablabla. Szóval nekem nem kellenél.

2010. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:

én meg 150 centi vagyok.... :D és kb 50-55 kiló...

és énis husis vagyok

és ku..rvára szánalmasak az ilyen srácok akik csak a vékony pics..ákat szeretik -.-"

a normális srácokat meg " nem vesszük észre" mert vagy nem helyesen,vagy annyira rendesek hogy már furcsák.:D

a rosszfiúság jön be mindenkinek... ezis gáz már.

és a vékony csontpálcikák is azok...:D

sztem nem vagy gáz.. kicsi hussi cső... ha neked ez így tetszik,maradjon. ne törődj más véleményével.

2010. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
17%
Yeti
2010. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

01:01

Jól nézhetsz ki, sztem tökéletes testalkat, küldesz képet?:)

2010. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Jé, egy perverz. =D
2010. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
01:01 te sem vagy jobb annál akik elítélnek azárt mert van rajtad felesleg... nem számoltam össze de elég sok típust lehordtál ami nem olyan mint te... bocsi de ez a véleményem... én viszonylag csinosnak mondhatom magam de attól még vannak mindenféle alkatú barátaim akiket szeretek... persze nem azért h ő így néz ki ő meg amúgy.... Ha valaki soványan v. kövéren érzi jól magát akk úgy,... és akkor?
2010. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!