Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ez a "belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ez a "belső ürességet"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A volt párommal azért mentünk külön mert nem tudtuk megoldani a találkozást. Teljesen más szakaszban volt az életünk és ez is rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Viszont nemrég újra találkoztunk, szinte olyan volt az újbóli első találkozás mintha sose telt volna el x idő. Ugyan az a vonzalom volt/van köztünk.

Mikor hazautazott belső ürességet éreztem, rám jött a síró görcs. Mitől van ez? Úgy, hogy már egy jó ideje nem találkoztunk előtte.



#kapcsolat #szakítás #újbóli találkozás
2020. jan. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy. Hívd fl telefonon és valahogyan - nem lerohanva - add a tudtára, hogy érzel iránta. Valami megoldás csak van, hogy együtt legyetek.
2020. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ironikus módon én is nem rég találkoztam az exemmel, 2 éve nem láttam kb. Nagyon oda volt értem. Most nősülni készül, elmondta nekem, hogy hamarosan esküvő lesz és jön a gyerek. Még nincs 20 éves.

Hihetetlen. Egy kölyökkènt ismertem meg. Kölykök voltunk mikor összejöttünk. Most nevelőapa, és házasodni készül. Fel sem bírom fogni. Férfi lett. Én pedig élem a szétcsúszott életemet. Meghatott, sőt megrázott, meglepett amiket mondott. De nem lennék a menyasszonya helyèben.

Válasz a kérdésedre: Lehet, hogy felszínre jöttek a régi emlèkeid és azzal együtt az érzéseid is. Az emlékek nekem is felszínre jöttek, mert túl sok hülyeséget csináltunk együtt ahhoz, hogy ezeket el lehessen felejteni.

2020. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmi bánat. Nagyon cuki :)
2020. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!