Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ürességet érzek egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ürességet érzek egy ideje minden lánnyal szemben, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer csalódtam, bántottak meg nagyon, dobtak el engem olyanok akikről azt hittem biztos pont lesz az életemben és szeret. Mára eljutottam oda, hogy üres vagyok, nem tudok ismerkedni, nehezen menne..



Alapvetően ami a gondolataimban van az csak annyi, hogy meg akarom őket dugni aztán szélnek ereszteni, de ez sem jó, mert üres szextől nem leszek boldog.


Alapvetően úgy gondolom jelenleg, hogy már attól se, ha lenne egy barátnőm.


26F


2019. okt. 27. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan ezt érzem én is csak a férfiak iránt. Semmi kedvem ismerkedni, energiát fektetni egy kapcsolatba, mert nem bízok senkiben. Nem tudom, hogyan lehetne kikeverdni ebből az állapotból.
2019. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nem érzem már azt, hogy energiát akarnék fektetni bármibe is, mert tudom azt, hogy úgyis csak csalódás lenne.
2019. okt. 27. 07:12
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is ezt érzem. Az rá a megoldás, hogy olyanba kell fektetni az energiád és a szabadidőd ami hasznos, aztán ez majd talán változik.
2019. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az önsajnáltatás káros. Általában ha valakit eldobnak, az nem ok nélkül van, de ahelyett, hogy az illető felismerje ennek az ok-okozatait, inkább mártírkodik. Jobb is ha nincs kapcsolatod, a magadfajtának nem kell szerintem...
2019. okt. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Csinálni kell olyan dolgokat, amiket hasznosnak gondolsz. Aztán majd alakul valami.

Kicsit én is ezt érzem a férfiakkal kapcsolatban, hogy az utóbbi próbálkozásaim semmire se vezettek. De nem akarok 0-24-ben ezen szomorkodni.

2019. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is a férfiakkal szemben. 4 évig ezért nem volt barátom,most alakult egy. Ő elég megbízható,rendes srác,de még ígyis bennem van,hogy minek fektessek bele energiát hiszen lehet rendes ,de pár év múlva majd megkapom,hogy jah mégsem vagyok elég jó. Nem is érzem azt az energiát mint régen régebbi kapcsoaltimban. Én szerintem ez soha ne mfog változni,úgyhogy bár vele vagyok és én hű társa vagyok,de nem tudok 100%-ot nyújtani és nem is akarok. Mert tudom,hogy minden múlandó,nincs örök szerelem,se igaz társ,se semmi..
2019. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!