Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki szivesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki szivesen eli le egyedul az eletet?

Figyelt kérdés

A bizalmam es hitem jkcskan megcsorbult a mai tarsadalmunk ferfi tagjaiban. Ugy gondolom hogy habar fiatal vagyok, de igy 20 evesen eljutottam oda, hogy megprobalom az eletemet az egyedulletre berendezni. Szeretnek egyedul ervenyesulni es egyedul boldog, kiteljesedett no lenni, aki mellett soha nem all majd ferfi.

Van olyan koztetek aki elt mar igy le hosszabb eveket, esetleg akinek ez be is vallt az tudna tanacsot adni hogy hogyan kezdjek neki, milyen gondolatok utjan induljak el ezen az uton.


2020. jan. 28. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy szívesen vagyok egyedül.


De csak azért nem vagyok valakivel, hogy ne legyek egyedül.

2020. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én szívesen leélem az életem egyedül is, mert számomra az élet egy lehetőség, nem pedig elvárás.

Azok nem tudnak pár nélkül élni, akik elvárják, hogy az élet hozzájuk igazodjon, és nem ők igazodnak az élethez.

Elvárások és igények nélkül élni a legnagyobb boldogság a világon. Saját magatokat zárjátok csapdába az elvárásaitokkal. Csak nem vagytok ezzel tisztában.

2020. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 37 éves vagyok, eddig egyedül éltem mindvégig, sosem volt párom egy alapbetegség miatt. Nem annyira jó, de megszokható, kivitelezhető, csak célt kell az embernek találnia benne, és menni fog. Vannak érzéseim a nők felé, de nem kellek senkinek sem, így hanyagolom az életem ezen részét.
2020. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
A legnagyobb idióta az aki így gondolkodik.... Fúj.... Mennyi ócska világtalan ember van... Azon dolgozni hogy kiöljetek magatokból minden érzést....
2020. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!