Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki szivesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki szivesen eli le egyedul az eletet?

Figyelt kérdés

A bizalmam es hitem jkcskan megcsorbult a mai tarsadalmunk ferfi tagjaiban. Ugy gondolom hogy habar fiatal vagyok, de igy 20 evesen eljutottam oda, hogy megprobalom az eletemet az egyedulletre berendezni. Szeretnek egyedul ervenyesulni es egyedul boldog, kiteljesedett no lenni, aki mellett soha nem all majd ferfi.

Van olyan koztetek aki elt mar igy le hosszabb eveket, esetleg akinek ez be is vallt az tudna tanacsot adni hogy hogyan kezdjek neki, milyen gondolatok utjan induljak el ezen az uton.


2020. jan. 28. 21:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy no vagyok.
2020. jan. 28. 21:01
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
21 éves fiúkként én is ilyen vagyok. Nekem is az a célom, hogy egyedül távol a nőktől éljek.
2020. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Szeretnek egyedul ervenyesulni es egyedul boldog, kiteljesedett no lenni, aki mellett soha nem all majd ferfi.---nem felejtetted ki, de talán nekünk ferfiaknak is jobb ha egyedül maradsz
2020. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem felejtetted ki, ìrtad, hogy nőként szeretnél kiteljeseni. Amúgy kerdesedre valaszolva, megértem, hogy van sok kiabrandito fiatal, ez egy korjelenseg, de hidd el van normalis srac is, keves, de van.
2020. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, igen atolvasva nem felejtettem ki, bocsi:)

2-es miert gondolod igy?:)

2020. jan. 28. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért gondolom így mert nem illek bele a nők világába és kevés vagyok hozzájuk.
2020. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondom, hogy szívesen éltem volna le úgy, de ha úgy alakult volna, hogy nem 5 éves időtartamokra maradok egyedül, hanem 50 éves, akkor is voltak terveim az életemmel és egy percre sem éreztem úgy, hogy nem vagyok szeretve a családom vagy a barátaim által pár nélkül.


Én egy percig nem bántam meg, hogy kétszer is éveket vártam a kapcsolataim között a következő érdemesnek tartott emberre. Az egyik esetben 7 évet, a másik esetben 4-et. Ezalatt az idő alatt szedtem magamra azt a mentalitást és alakítottam olyanná az életem, ami a párom szemében kiemel ma is a többi ember közül. Mindenképpen profitáltam. És őszintén nem értem azt, aki ezt az időt nem gyarapodásra használja, főleg a húszas éveiben. Soha annyi ideje nem lesz az embernek magára, mint amennyi szingli diákként/gyakornokként...

2020. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

A kettő nem zárja ki egymást. Szerintem bármilyen értelmes embernek az a célja, hogy teljesen egyedül boldoguljon és mint egyén ki tudjon teljesedni. De ez ugyan úgy menni fog ha megfelelő partner van melletted. Nem kell elzárkózni a kapcsolatoktól teljesen, de abban igazad van, hogy inkább egyedül kell lenni mint nem "tökéletes" párral.

A kérdésre konkrétan válaszolva bármikor leélném egyedül az életem. Kifejezetten furcsa személyiség vagyok mert bár nagyon jó szociális képességeim vannak és ha már társaságban vagyok akkor teljesen jól érzem magam, de egyébként nulla igényem van emberi kontaktra. Ha soha többet nem látnék embert akkor is tök jól ellennék. Viszont attól függetlenül is megtaláltam életem párját, hogy soha nem volt igényem rá. Egy jó kapcsolat nem olyasmi, hogy nekem most feltétlenül muszáj valakivel együtt lennem ezért összejövök valakivel. Egyszerűen csak megismered és megfog.

Szóval legyél nyugodtan egyedül, legyél maximálisan önálló, ne kergesd a kapcsolatot. De ha egyszer megismersz valakit aki megfog akkor ne dobd el makacsságból.

2020. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, te sem szívesen teszed... De értem és megértem, miért jutottál el idáig, mert egy ideje én is csak kapkodom a fejem, hogy mik vannak. És teljesen mindegy, hogy milyen korosztályról van szó, az 50-es férfiak ugyanúgy döbbenetes és gyomorforgató dolgokat művelnek, mint a fiatalabbak. A ritka kivételhez pedig vagy lesz szerencséd, vagy nem, erre lehetetlen alapozni.

Technikailag szerintem viszonylag egyszerű a történet. Piacképes végzettség, nyelvtudás, ezeknek köszönhetően jó munka. Kertes ház helyett lakás, hogy kevesebb legyen a "férfi munka". Ha indokolt, akkor egy autó, de valami igénytelenebb fajta, ami a ridegtartást is jól bírja, és nem kell lépten-nyomon szervizbe rohangálni vele. Nagyjából ennyi.

Lelkileg már nehezebb. Amíg fiatal vagy, elég lehet a barátaid társasága + egy lazább, barátság extrákkal jellegű kapcsolat. Ahogy idősödsz, ez egyre kevésbé fog működni, és úgy 40-50 felett kezdődik az az időszak, amikor már nem olyan egyszerű az egyedüllét... Erre fogalmam sincs, mi a megoldás. Talán a megalkuvás, hogy elfogadsz magad mellé valakit, akivel nem biztos, hogy annyira stimmelnek a dolgok, de legalább a mindennapokban, az életben társad tud lenni, jelen van.

2020. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
36 évesen sok éve vagyok így. Nem mondom, hogy nem hiányzik egy társ; de inkább egyedül, mint állandóan megfelelni mindenkinek. Úgy kezd, hogy eldöntöd, hogy a magad ura vagy és a Te életedben Te vagy a főnök.
2020. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!