Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye csak beképzelem? ( többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak beképzelem? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Mikor lefeküdtem barátommal utánna nagyon beparáztam (óvszerrel védekeztünk, csak nem néztük meg hogy kiszakadt e) és teljesen kétségbe voltam esve, fájtak a melleim, a mellbimbóim, hányingerem volt, égett a gyomrom. úgy érzetem megnőtt a hasam. Aztán rá 3hétre megjött ( nem szabályos még ezért nem tudtam arra támaszkodni hogy meg jön e vagy sem. Kevesebb ideig tartott mint szokott de nem volt se darabos, olyan mint idáig is volt. Most is nagyon görcsöltem mint általában mindig. Hányingerem el is múlt, melleim se fájnak.

Csak most hogy elmúlt a hasam még fájdogál és megint ég a gyomrom. Ez lehet attól hogy ismét csak ezen jár az agyam hogy mi van ha és újra az idegességtől ég a gyomrom?Meg úgy érzem még mindig h nagyobb a hasam. Bár sztem 4 hónap után csak nem nő meg.Meg nem hiszem hogy a tünetek is így elmúlnának. Bár úgy döntöttem 7főn megcsinálom a tesztet mert addig úgysem nyugszok meg. Csak szeretnék véleményeket, és lécci normális válaszokat írjatok. Volt e már valakinek ilyen, túl parázom?.. Előre is köszike.. :) 18/L


2010. júl. 22. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
a hasad felpuffadt, mert mensi előtt az ugy szokott lenni. nem szakadt ki.. azt észrevettétek volna.. mert nem csak kicsit szakad ki, hanem totálisan szétszakad.. van tapasztalatom, már 3 x kiszakadt. :S
2010. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ha szakad, akkor ronggyá szakad, nem lehet nem észrevenni! Túlparázod, egyértelmű.
2010. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Túl parázod..ha megjön nem lehetsz terhes.. :D (nagyon ritka ez) és menzesz elött puffad a has..beképzelted magadnak a tüneteket..hipochonder vagy.

18/L

2010. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de, lehet terhes, ha meg is jön neki, de most nem erről van szó.
2010. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

ugyan így vagyok. június 19.én lefeküdtem a barátommal. kiszakadt de nem ment el. elmentem 72.órásért. éreztem hogy mozog a hasam. meg minden ilyen. totál ugyan úgy mint te:D 3 nap késéssel megjött.normál ideig tartott normál volt. csak a színe meg a szaga volt más. most is megjött. tök normálisan.

14/L

2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen talán nem kellene szexelni.
2010. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen.. jesszus-.-
2010. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 evilmonkey ***** válasza:

16:18

Anyád is büszke lenne rád!

2010. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!