Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak Schobert Norbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak Schobert Norbi kijelentéséről?

Figyelt kérdés
Egyetértesz vagy nem ? Én igen
2020. jan. 21. 10:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
2020. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%

Egy népszerű facebook oldalról idézem:


"Jocó bácsi világa

18 órája ·

Tanárként, férfiként, férjként abszolút feladatomnak tartom és vallom, hogy átadjuk azt a fiúknak, hogy a nőket szeretni, becsülni, tisztelni kell. Akkor is, ha kócos a haja, gyűrött a ruhája, vagy éppen van rajta néhány kg felesleg. Mert sosem lehetünk elég hálásak a nőknek, anyáknak, feleségeknek azért, hogy vannak, tesznek, sokszor csendben, szó nélkül...

És senkinek sincs joga megítélni őket, főleg nem külsőségek alapján! Azt meg végképp ne sugalljuk a leendő férfiak, férjek, apák felé, hogy a szex, a testiség a legfontosabb! Persze, fontos. De nem a legfontosabb.

Remélem, holnaptól egy józan érzésű ember sem megy be többet egyik csillivilli pékségbe sem..."

2020. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%
Többször tett már paraszt kijelentést paraszt stílusban. Nem épp ezen fogok meglepődni.
2020. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
79%

Senkinek sem kötelesseges semmi. El kellene fogadni, hogy a nő szülést követően sosem lesz már olyan mint azelőtt. Szélesedik a csípő, a mell és has nem marad olyan feszes mint előtte. Ezzel nem azt mondom hogy rendben van a jelentős túlsúly. Egyáltalán nem. Törekedni kell hogy egészséges teste legyen az anyának, feleségnek.

De bocsánat, van akit már terhesen csalnak vagy szülést közvetlenül utána, - erre mi a Norbi recept?

A modelleket gyerek nélkül, akik sosem híznak, miért csalják meg?

Amúgy ezzel a lendülettel elmarasztalhatta volna a kövér férfakat is, vagy a legbölcsebb lett volna az elhízást mint általános dolgot említeni nem a nőkre kihegyezni ha már megszólal. Az ami undorító, hogy ezt a dolgot is marketingre használja és ezzel a kijelentésével csak azt sugalja, hogy a nő csak akkor ér valamit ha jó teste van. Az tök mellékes, hogy egy gyereknek adott életet akit táplálnia kell a testével. Meg látszik, h teljesen a saját kis világában él. Nem mindenki megszallottja a fittnessznek meg a testépítésnek mint az ő családjuk, ezért nem kelle lenézni mert esetleg máshol nem test a fő prioritás.

2020. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%

"Statisztikák szerint egész Európa harmadik legelhízottabb országa a magyar, és főleg a nők vannak elhízva! Utána lehet nézni."


Kedves 29, utána néztem. Hivatalos statisztikák szerint a férfiak járnak élen hazánkban az elhízásban, nem a nők.

[link]


Hoppácska. A kérdés már csak az, ha a nők többsége elfogadja a férjét húsz kiló túlsúllyal, fordítva miért nem működik ugyanez? Talán mert mégsem a nők a felszínesebbek?


Amúgy genetikától is függ, életmódtól, az itteni depresszív hangulat is sokat hozzátesz a dologhoz. De a nőknek legalább van oka (terhesség, szoptatás, elhízás, a bőr extrém nyúlása)de a pasiknak? Zéró. Úgyhogy az ő házuk táján kéne sepregetnie Norbinak, ha már nem egyszer megcsalta az amazon testű feleségét.

2020. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
70%

Úgy emlékszem régen is okozott botrányt, hogy titokban kövér nőket fotózott az utcán hátulról, majd ezeket posztolta a FB-on.

Nem tudom hányan követik őt, de szerintem sokkal több nő lehet, mint férfi, ezért is kár hogy mindig őket szapulja. Valahogy nem érzékeli, hogy ezt így ilyen formában nem illik, nem azt éri el mint amit szeretne.

2020. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%
A BMI egyébként nem pontos, legfeljebb átlagemberekre vonatkozik, de például Arnold Schwarzenegger is túlsúlyos a BMI szerint, és rá ezt egyébként senki nem mondaná.
2020. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Arról miért nem beszél a bukott törpe rendőr, hogy miért csalta meg a számára "tökéletes" testű nőjét a Rékát...?
2020. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

Norbi termékeitől tényleg lelehet fogyni?

Kövér lány vagyok. Mozgok,de nem fogyok. Norbi ételei segítenének?

2020. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ikrekkel voltam várandós... Szép nagy hasam lett, tele csíkokkal, kinyúlt, repedt a bőröm, az egész hasam. Drága Norbi, kérlek áruld el, melyik csodaterméked tesz újra olyanná, mint amilyen voltam 18 éves koromban? A csípőszélességet is szeretném visszacsinálni, melyik tornával lehet? Illetve, milyen salátát egyek? Köszi...
2020. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!