Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak Schobert Norbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak Schobert Norbi kijelentéséről?

Figyelt kérdés
Egyetértesz vagy nem ? Én igen
2020. jan. 21. 10:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Ki tud komolyan venni egy olyan embert, aki beszólt az olimpikonjainknak?

[link]

2020. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Én csak úgy fogok szülni, ha előtte összegyűjtöm a pénzt a mellműtétemre mert nem akarok lógós melleket .
2020. jan. 21. 13:40
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
Azt en nem mondtam hogy vegye valaki az ő cuccait, senkiét se kell, de a salata hussal amit írsz pl tok jo, es a sok szénhidrát sem gond. Csak nem mindegy mibol.. nem csak salatat lehet enni hogy az ember ne hízzon, felesleges szélsőségekkel jönni.. de a győri edes zabkeksztol jobb lesz a tej mint a salátától? Norbi a 20 30 kgs túlsúlyról beszelt, ahhoz meg masszívan zabálni kell. Nem a sok krumplitol lesz dagadt valaki ennyire és igen, milka csokit tömni meg üdítőt inni egyszerűbb de akkor nem.kell megsértődni a videón.. akinek nem inge nem veszi magára :)
2020. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
20-30 kg nem pillanatok alatt jön fel, hogy nem veszed észre addig?
2020. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%

Miért törlik azokat a válaszokat akik egyetértenek Norbival? O.o

Akkor is leírom a véleményemet. Ausztriában élek, és itt az a normális, hogy egy nő szülés után fitnessezik ezerrel, hogy minél hamarabb visszanyerje azt az alakját, amilyen akkor volt amikor a férfi őt választotta.

A magyarországi nőknél meg tényleg az van amit Norbi mondott, elhíznak és még ők vannak megsértődve, ha nem kívánja őket a férjük és bele sem gondolnak abba, hogy kötelességük lenne fogyni. Mert így nem ugyanaz a nő marad akit a férfi megszeretett.

Akkor mi is ezzel a gond? Miért is baj, hogy ezt Norbi ki merte mondani?

2020. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
33%
#24 hát pedig, hogy bírjam a koplalást sokszor én is csokit eszem ;) Szoptatni meg nem is tudtam, ehettem, ihattam bármit, nem ment. Szerintem sokszor genetika kérdése az elhízás. Nekik kell jobban figyelniük.
2020. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
73%
"Ausztriában élek, és itt az a normális" - Lehet, hogy ott apuci is besegít otthon, nem csak elvárja a kiszolgálást.
2020. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
16%
Ellenkezőleg. Itt a nőktől is elvárások vannak anyagi téren is, nem csak a férfi teremtsen meg mindent a családjának. Teljesen más világ. Otthon a nőknek tényleg ki van nyalva a fenekük minden téren, és még annyit sem lehet elvárni tőlünk, hogy ne hízzanak el. Statisztikák szerint egész Európa harmadik legelhízottabb országa a magyar, és főleg a nők vannak elhízva! Utána lehet nézni.
2020. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
#26 kötelességük lenne fogyni. :) mesélj még, mi a kötelessége egy nőnek? Egyébként, tudod te miért törölték a válaszodat. Volt a végén egy nagyon gusztustalan mondat.....
2020. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
83%
"Itt a nőktől is elvárások vannak anyagi téren is, nem csak a férfi teremtsen meg mindent a családjának." - Képzeld, a 21. században már Magyarországon is kétkeresős családok vannak.
2020. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!