Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak Schobert Norbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltak Schobert Norbi kijelentéséről?

Figyelt kérdés
Egyetértesz vagy nem ? Én igen
2020. jan. 21. 10:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
69%
Könyörgöm, ne stresszeljük már szét az anyákat, újabb terhet a nyakukba lökve. Gondoskodj a gyerekről, lásd el a háztartást, plusz legyél ugyanolyan, mint szülés előtt. Megerőszakolva a biológiát is......Szerintem meg hagyjunk már nekik időt, es ha 1 év múlva sem változik semmit akkor elő lehet venni a témát otthon. Azért nem kis teljesítmény, amit a nők tesznek, de persze az sosem elég......
2020. jan. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
82%
igen lehet van ilyen is, de miért csak nő oldalról nézzük ezt? hány kövér pasi van, aki együtt zabál asszonnyal terhesség alatt, aztán hopp úgy marad "terhesen". ő nem vigyáz a gyerekre, mert derogál, amíg nő tornázna, vagy ő enné a hízós kajákat, nő meg rágja a salátát.
2020. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%
Ja lejárt a lemez, eddig azon rinyáltatok, hogy a nők még dagadtan is kapnak pasit. :D Most meg ebbe a szerencsétlen proliba kapaszkodtok.
2020. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Van az a mondás, hogy “ a világ legjobb nőjét is valahol, valaki rohadtul unja”. Aki megcsalja az elhízott feleségét az megcsalná a szupermodell alkatút is csak maximum pár évvel később. Aki pedig annyira felszínes, hogy pusztán a testet gondolja a holtig tartó házasság alappillérének azért nem is kár, menjen Isten hírével felőlem és keressen egy hasonlóan felszínes embert.

Egy olyan fogalmatlan marha véleményére pedig amúgy sem adnék, aki szerint egy válás következtében a gyerek hadd idézzem “félárva” lesz. Árva az akinek a szülője meghalt, nem az akinek a szülei két külön házban élnek...

2020. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%
Norbit már a sportoldalak is szétcincálták, hogy sok hülyeséget hord össze, és a szakma szégyene.
2020. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
Azert mert megszületik a kiskölyök nem kell ráfogni, hogy azért nem sikerül egy év alatt se lefogyni, vagy lejjebb, mert nincs rá idő es energia.. amennyi erőt fektetnek a s..r szemet kaja elkészítésébe ugyan annyiba telne egészségesebbet csinalni vagy választani, csak abba már erőt kell fektetni... igaza is van Norbinak, meg nem is. Ő csak a zacsis kenyereinek akart nagyobb eladást. És igen a pasik is elhagyják magukat. True, de egy dagadt nőt hamarabb csalnak meg mint egy dagadt pasit.
2020. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%
Részben egyetértek vele, de nehogy már "leánykori súly", ugyan már! Komplett emberi lény(eke)t nyomunk ki magunkból, valakit császároznak. A hormonok miatt azt sem tudjuk, hogy pszichiátriai esetek vagyunk- e? Aztán ott a szoptatás: mindig sportoltam, de azalatt az időszak alatt nem ment, gyakran begyulladt a mellem, saláta evésből nem lesz jó tej egy baba számára, nem mellesleg a szoptatás alatt termelődő oxitocintól akaratlanul is elaludtam. Nem azon jár egy édesanya esze, hogy mennyit szedett fel, és azt hogyan adja le, illetve mennyire kívánatos. S szerintem egy odaadó férj, ha szereti a feleségét akkor támogatja, nem hátba szúrja egy megcsalással, ha már közös gyermekük született és egy család lettek. Szánalmas minden egyes szava, pont az ilyen marketig fogás az, ami szétszedhet családokat- persze, ha szétszedi akkor az olyan lábakon is állt. De mivel gyakran szerepel a médiában, inkább motiválnia kellene embereket, nem pedig egymásnak uszítania a nemeket. Persze mindenki magából indul ki.
2020. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
A leánykori súlyom 10kg-mal kevesebb volt a mostaninál, nem vagyok túlsúlyos, sőt, most vagyok jó súlyomban.
2020. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

#17es konkrétan enni nincs időm a 6 hónapos fiam mellett. És a legegyszerűbb amit el tudsz készíteni az egy saláta, meg valami hús a sütőbe és kész. Enni valamikor 1 körül tudok először, mert annyira leköt a gyerek. Este ha hazajön az apja, akkor megyek a konyhába, és készítek neki valamit. Baromi nehéz minden fronton megfelelni. Ja, és 55 kg vagyok.

Norbi megkavarta az állóvizet, tudja, hogy a nők hiúbbak, azért őket célozta meg a hülyeségével. Azonban, ha éhen pusztulnék sem ennék a vacakjaiból, inkább kimennék legelni. ;)

2020. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%

Pont saját maga ellentmondásban van azzal amit mond. Ha igaz lenne amit állít, a csinos anyukákat sem csalnák meg. A feleségén egy deka háj sincs, ki van gyúrva Schwareneggernek, még sem tudott hozzá hűséges lenni. Csak osztja azt észt gondolkozás nélkül magára haragítva pont azokat a nőket, akiből él.

A férfiak meg nyilván acceptálják és ezen felbátorodba mossák kezeiket, még a kövérek is.

2020. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!