Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Párommal 2.5 éve vagyok együtt. A kapcsolatunk nem kiegyensúlyozott. Sokat veszekszünk, nem értjük meg egymást. Úgy érzem társas magányban élek. Próbáltam már beszélni vele, hogy hogyan tehetnénk jobbá, de ő nem igazán akar tenni semmit. Ő 29 én 30. Nekem van egy kislányom, 6 éves.

Jelenleg sajnos közmunkán dolgozom irodában, mert ahol lakunk kevés a munkalehetőség. Előtte természetesen rendesen fizető állásom volt, csak az a cég leállás miatt mindenkit elkuldött. Lenne egy lehetōségem Budapesten egy neves cégnél már holnap kezdhetnék. Párom megmondta, h ő nem költözik sehová.

Nem szeretnék 54 ezer forintért dolgozni, ez iszonyat megalázó. Lehetne rendes állásom, a lányom Budapesten kezdhetné az iskolát. Tesómék is fent vannak, segitenének mindenben, mondták. Van félretett pénzem. Kitudnék venni egy albétletet is akár.

Itt kezdődik a problémám. Lányom minden nap kistesóért sír, és nekem is lelkiismeretfurdalasom van emiatt. Szeretnék neki tesót, de már ígyis nagy lenne a korkülönbség. Ha felköltözünk szakítunk a párommal. Vagy itt maradok, 54 ezerért fogok dolgozni, boldogtalan kapcsolatban fogok élni, lehet szülök egy gyereket. De ha Budapestet választom kitudja meddig leszek egyedülálló, lehet nem is lesz a lanyomnak testvére..

Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Mit tegyek? Bocsi, ha kicsit kusza lett :)


2020. jan. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj pestre! Hagyd ott a pasid!
2020. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a párod,menj Budapestre.A gyereknek meg mondd meg,hogy most elmentek a gólyák nyaralni.
2020. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatunk nem kiegyensúlyozott"

Mi a kérdés?

Én mennék azonnal.

2020. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts. Menj Budapestre! Ha ebben a kapcsolatban élsz, és szülsz egy gyereket, nagyon megfogod bánni, és akkor lelkiismeret ide vagy oda, egy életig bánni fogod a döntésed, főleg ha a jelen kapcsolatod is tönkre megy pár éven belül.
2020. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nem kiegyensúlyozott kapcsolat miatt tuti nem adnám ezt a lehetőséget. Ha meg annyira akarna veled lenni menne veled. Hidd el, vernéd a fejed a falba, ha szétmentek te meg ott maradsz 54 ezres fizetéssel.

Gyereket vállalni meg még stabil kapcsolatba is meggondolandó.

2020. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egykeként nőttem fel, bár én családban. Szintén folyton kistesóért rinyáltam amióta az eszemet tudom egészen kb. 12-13 éves koromig, szóval nagyon át tudom érezni a kislányod helyzetét, de így is azt mondom, hogy itt az egyetlen értelmes megoldás az, ha elhagyod a pasidat és új életet kezdesz egyedül a lányoddal. Neki sem lesz jó példa a jövőre nézve, ha egy szar, működésképtelen, megalkuvó kapcsolatba még vállalsz pluszban egy gyereket is és leéled olyannal az életedet, akivel nem vagy boldog. Ezt a jó példát szeretnéd neki mutatni? Akkor hajrá.
2020. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!