Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy a forgalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok hogy a forgalomban lévő óvszerek 70%-a lyukas?

Figyelt kérdés
ezt ma közölte Velem a nőgyógyász.szerintem nagyon durva!
2010. júl. 19. 15:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarsz gyereket akkor ne dugj.

Az óvszerhaszálat olyan mintha úgy ennél hogy megrágnád a kaját és utána nem nyelnéd le hanem kiköpnéd:D

2010. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%
Ezaz:) Amúgy kedvesem anyukája egészségügyis, ő mondta nekem, hogy ne szedjek gyógyszert. Már szedtem, és nem bírtam.Mi mindig gumival védekeztünk,(nem a gagyival) és semmi probléma nem volt. Előfordulnak persze lyukasak, de 70 % az azért durva!
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

mint azt irtam az előbb lehet hogy durva volt a 70%,de biztosan nem hülyeség amit mondott,Én hiszek neki.hiszen valahogy terhes lettem.

Mindenki tegyen belátása szerint!

Aki azt irta hogy ne dugjon aki nem akar gyereket...nem tudom hány éves vagy de talán fel kellene nőni a témához!

senkit sem szerettem volna riogatni de lehet hogy van aki az Én esetemből fog tanulni és körültekintőbb lesz és választ plusszban mégegy módszert a gumi mellé a védekezésre!

2010. júl. 19. 16:15
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
ugyan már.. durexet kell hasznalni, vagy vmi jobb márkát, és nem lesz gond.
2010. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
8%

Ezt a dumát elhiszi a férjed? Méghogy a gumik 70%-a lyukas.

Biztosan félre dugtál gumi nélkül!

2010. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Mert az orvosok azok aztán olyan népség, hogy minden szavukat el lehet hinni. Gratulálok. Gondolom ha azt mondom, hogy orvos vagyok és a te dokid egy idióta azt persze nem hiszed el.
2010. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

A 70% nem durva, hanem pofátlan terelés. Szerintem az igazság az ami igazán durva, és most jól figyeljen mindegyik felelőtlen kis p­öcs és sunci:

Feltéve hogy a kérdező csupán két éve van együtt a párjával, a kapcsolatuk pedig langyoskás, átlagosan heti egy szexszel. (Direkt számoltam kevéssel, ha a kérdező pontosítja az adatokat, akkor pontosítom az eredményt) Ez esetben összesen 104 alkalommal kerül sor aktusra, amiből egyszer hibásnak bizonyult az óvszer.

Ez ~99,038%-os hatékonyságot jelent. SOHA SENKI NEM MONDOTT MÁST! Csak nem sokan gondolnak bele, hogy ha pl naponta du­gtok akkor arra a bizonyos 'százból egyszer'-re alig több mint három hónap után már elég jó esély van.

Figyeljetek oda!

Csak azt nem értem amúgy, hogy lehet nem vettétek észre? Rajtam szakadt már szét gumi (rako volt amúgy, valaki már mondta hogy ennek a cégnek köszönheti az életét) de abból nem sok maradt. Szóval elég látványos volt. Ti hogy csináltátok hogy nem hasadt tovább a luk?

Kicsit azért ennek a kérdésnek kamu szaga van ám.

2010. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez túlzás. Ha így lenne, akkor már rég bezárták volna az összes gumigyárat, mert ráment volna a kártérítésre a gatyájuk is...

70% hihetetlen. Ez tuti nem igaz. Általában bízom az orvosokban, de ez akkor is baromi nagy marhaság.

2010. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom,hogy ez csak egy hazugság,amit azért írtál ki,hogy a tiniket elriaszd a szextől.De ennyire durva hazugságot,ezen csak nevetni tudok,azt hitted hogy ezt valaki beveszi???:O
2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kétlem, hogy ilyen %-os arányok lennének mondjuk egy Durex vagy Lifestyles esetében. Hanyagolhatók a Rako a Masculan és egyéb dolgok.
2010. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!