Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy a forgalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok hogy a forgalomban lévő óvszerek 70%-a lyukas?

Figyelt kérdés
ezt ma közölte Velem a nőgyógyász.szerintem nagyon durva!
2010. júl. 19. 15:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Én senkit sem szeretnék fogamzásgátlóra rábeszélni!Én sem véletlenül nem szedtem.Én csak szerettem volna felhivni az emberek figyelmét arra hogy gubanc történhet úgy is hogy azt hiszi az ember hogy védekezik közben pedig nagy szart!Lehet hogy a 70%-al túlzott az orvos de biztosan lehet a dologban igazság.Én eddig felelős felnőttnek éreztem magam aki védekezik.erre tessék!
2010. júl. 19. 15:59
 12/32 anonim ***** válasza:
Ki fogok próbálni néhányat vízzel...
2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%

Én a megszakításos szex híve vagyok. A torkodon át nem leszel állapotos.


Most nem örülsz neki, de majd mikor a kezedben tartod a babát, akkor imádni fogod.

2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom...lehet benne igazsag ,de akkor is sokan ezt a vedekezo modszert hasznaljak es megse ,tortent veluk semmi rossz...Kulonben egy gyerek barmikro jon en ugy tudom h orulni kell neki...te miert nem vagy most osa erte?Hany eves vagy? Hany gyereked van?
2010. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

imádom a gyerekeket csak mikor már van 2-3 akkor annyira nem mellékes hogy jön még egy, sajnos.

az orvos egy szóval sem mondta hogy irna fel gyógyszert,pláne hogy most konkrétan már mindegy,de ezek után inkább elköttetem magam az a legbiztosabb!!

2010. júl. 19. 16:01
 16/32 anonim ***** válasza:

15.58,

tiéd a pont!

:D

2010. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
több oka van amiért nem örülök,vannak már gyerekeink és nem terveztünk többet,legalábbis amilyen helyzetben vagyunk most biztosan nem.de ha még az ember meg is oldja,mert ugye ahol elfér 2 ott 3 is,de mindemellett én az elmúlt időszakban sok vizsgálaton estem át valamint olyan gyógyszereket kaptam ami nem feltétlenül tesz jót egy magzatnak,még mindig örülnöm kellene?nem elég hogy becsúszott még az sem biztos hogy egészséges lenne.:(
2010. júl. 19. 16:05
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez a számérték valóban helytálló lenne jelenesetben.


De én személyszerint köszönöm ezt a figyelmeztetést!!!


18L vagyok, és nem élek nemi életet.

Azthittem ez majdnem 100%ban biztonságos.

De ezek után utánanézek, ha majd szükségem lesz ilyesmire!

2010. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ótvar nagy marhaság, grtaulálok a dokid tájékozottságához és a te hiszékenységedhez. Higgy a saját szemednek: vegyél három csomag óvszert (9db), töltsd meg vízzel mindet és számolj.
2010. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%

Tudtátok hogy a statisztikák 45%-a teljességgel légből kapott?

Te magad mondtad hogy évek óta azzal védekeztek és most egyszer beütött a para. Ha utánaszámolsz szerintem kevesebb mint egy százalék jönne ki, amit mondanak is ugye, mármint hogy 100%-os védelem nincs.

Ettől persze neked nem lesz könnyebb, és komolyan együtt is érzek. De ne riogassuk már az embereket ilyen marhaságokkal. Most komolyan? 10-ből 7? Belegondoltál ebbe mielőtt elhitted neki?

2010. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!