Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy a forgalomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok hogy a forgalomban lévő óvszerek 70%-a lyukas?

Figyelt kérdés
ezt ma közölte Velem a nőgyógyász.szerintem nagyon durva!
2010. júl. 19. 15:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
szerintem mind lyukas!!!! 100% uk!!!! Ott megy be a pasik farka!!! Szar az orvosod!!!
2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Amiket eddig használtam 100%-ban lyukasak voltak.
2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

Ok, perelni kell. Neveljék fel a gyereket az óvszergyártók.

:D

2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
baromira nem viccből írtam!szerintem ez nem mulatságos,főleg mikor az ember védekezik és mégis jön a baba...nem tudom Ti ilyen esetben mennyire kacarásznátok!Az orvosra pedig nem mondhatnám hogy szar,tapasztalt embernek gondolom.de nekem mindegy ha nektek mindegy én csak gondoltam megosztom ezt másokkal is akik biznak az óvszeres védekezésben,Én mostantól nem fogok az biztos.
2010. júl. 19. 15:48
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eddig egyik sem volt lyukas. a 70 % azért durva. Tény,hogy az ilyen olcsóbbak szar minőségűek, de nekünk hála Isten nem volt semmi probléma egyel sem.
2010. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Biztos így akar rábeszélni az amúgy szervezetet eléggé megviselő fogamzásgátlóra, mivel tudja, amúgy nem iratnád fel.

70% már ne is haragudjál, eléggé extrém lenne.

2010. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
mi konkrétan évek óta azzal védekezünk,és nem éppen tescosat vásárolunk,most pedig pozitiv a teszt és pedig védekeztünk!vannak gyerekeink akiket terveztünk ,ezt a terhességet special nem,most pedig még Én gondolkodjak hogyan tovább.nem vagyok éppen oda az örömtől, ahogy az előzzőeknél odavoltam, és ez elszomorít.
2010. júl. 19. 15:55
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy hülyeség, ugyanis a rendes óvszereket (most nem kinai meg hasonló olcsó vackokról beszélek, hanem a normális márkákról) EGYENKÉNT tesztelik elöször müszerrel, hogy egyenletes-e az anygvastagsága, utána pedig MINDEGYIKET vizzel töltve itatóson görgetik, amiben olyan angyag van, ami a nedvességtöl elszinezödik.

Ha ezekent a teszteken megfelelt, CSAK akkor kerül csomagolásra. Tehát egész biztosan nincs rajta lyuk.

Mi 25 éven keresztül használtuk a párommal, és ez alatt egyetlen egyszer sem találkoztunk hibással, egy sem szakadt ki, és nem is lettem mellette terhes.


Szerintem egyébként az orvos CSAK azért mondta, mert a felirt receptek alapján plussz pénzt kap provizióként.

2010. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Bauxitfőzelék ***** válasza:
Ezt veszem külföldről: 50 darab 4 dollár. Még egy sem volt lyukas. Valszeg az itthoniak meg azok lesznek 20x ennyiért.
2010. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, mert én is óvszerrel fogantam :D Sose vegyetek RAKO-t...
2010. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!