Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi azt hogy az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi azt hogy az ő tulajdona vagyok?

Figyelt kérdés
Több mint három éve nincs köztem és az exem között semmi mégis időközönként féltékeny és ezt ki is mutassa felém úgyan akkor az is érdekli volt vagy van-e pasim..majd ha bizonyitottam neki nyugi van és lelép 42éves férfi ...

2019. nov. 26. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyi vagy? Az exed egy segfej
2019. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
28 vagyok , nem vagyunk már gyerekek 🙄
2019. nov. 26. 10:20
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Most őszinte leszek fájni fog sokaknak. Nem kellett volna ennyi évvel idősebbel összejönni szakits vele meg minden kapcsolatot azt cső
2019. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hagyod, hogy az életedben legyen, addig így lesz. Rajtad múlik, hogy meddig állsz vele szóba úgy, hogy már régóta semmi közöd hozzá.
2019. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy már gyerek... De bizonygatod neki, hogy nincs senkid, és akkor nyugi van.

És miért bizonygatsz bármit is neki? Miért hagyod, hogy a tulajdonaként kezeljen? Küld öt szó szerint a p.csába és megoldódik a dolog. Kicsit biztos hurrogni fog de le kell nyelnie a békát.

2019. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exed, meg kell mondani, hogy semmi köze hozzá. Egyáltalán miért állsz szóba vele?
2019. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért? Nagyon nehezen léptem rajta túl, még mindig érzek íránta sajnos... ezért hagyom magam 😓
2019. nov. 26. 10:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem zártad ki teljesen az életedből, mint minden normális ember az első olyan alkalommal, ha a múltja belepofázik a jelenjébe/jövőjébe
2019. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
És ha nem bizonyítod be, hogy nincs senkid, akkor mi történik, megver? Figyu, ha ennyire hülye vagy, és hagyod magad, akkor meg is érdemled, hogy zaklasson. Mondjuk a "ki is mutassa" után sejthető volt a színvonalatok 😁.
2019. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a hiba elsősorban a te készülékedben van. Amíg becsicskulsz egy öregedő hülyének, addig ez lesz. Magadon változtass, ne az ő viselkedésén rágódj. Ő azért viselkedik így, mert megteheti. Ha rég seggberúgtad volna, akkor már nem itt tartanál.
2019. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!