Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmad unokatestvérek között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmad unokatestvérek között lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Nem régen nyaraltam anyukám nagyszüleinél ahol a gyerekük fia is ott volt,ő 17 éves én 16. Nagyon jól elvoltunk,egész nap együtt voltunk. Első nap nem volt semmi különös filmet néztünk és elaludtunk. Másnak pedig elkezdtük csikizni egymást meg hülyéskedni és a végén már ott kötöttünk ki,hogy egymást simogatjuk és nagyon sokat nézett engem,kérdezte mire gondolok,nem tudta levenni rólam a szemét,majd együtt aludtunk. Először arra gondoltam,hogy csak azt akarta,de az lehetetlen mert ő sose hazudik és nagyon jól lett nevelve. Folyamatosan együtt voltunk,a karjában voltam,simogatott,stb. Aztán persze haza kellett mennem mert apukámmal mentünk nyaralni. Most nem tudom mit csináljak,szeretném jobban megismerni,együtt lenni vele. Augusztus közepén újra megyek oda,ő is ott lesz. Tanácsra lenne szükségem hogy mit csináljak,sokat gondolok rá és nagyon hiányzik. Hosszú idő után most érzem újra hogy lehetne valami csak az is közbe szól,hogy rokonok vagyunk,bár nem vér szerinti de akkor is. Szerintetek mit csináljak? Felvegyem msn-re és beszélgessek vele? Nem tudom,hogy bírom ki augusztus közepéig nélküle. Kívülálló szemmel ti mit tanácsoltok?
2010. júl. 18. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na-na.Majd meglátod! Sok sikert...
2010. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És ötletek hogy miről beszélgethetnénk?
2010. júl. 18. 20:05
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet szerelem, de legyen gumi is...
2010. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Biztos van valami amit szeret csinálni a srác,valami hobbi.Vagy talán ha rendszeresen eljár valahova,sportolni,pecázni,vagy mittudomén.Ha tudod mi érdekli a srácot,szerintem magátol fog beszélni:-) Te meg csinálj úgy mintha érdekelne:-) Vagy hivj fel engem...
2010. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj - 3 hónapja megismertem közelebbről egy lányt - végülis 7 évig jártunk 1 suliba -

Szóval 3 hónapja megismertem - rögtön egymásba szerettünk, és azóta is együtt vagyunk - 1 hónap után kezdtek kiderülni dolgok majd végülis kiderült hogy mi harmad vagy negyed unokatesók vagyunk - kicsit fura - de mivel nem konkrét vérrokon és a családnak annak a negyedével sose tartottuk a kapcsolatot - így nem törődünk vele


Szóval lehet


22F

2010. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De ha azt írtad, hogy nem vér szerinti, akkor mi a gond?
2010. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem vér szerinti,de nagyon jóba vagyunk a nagyszüleim fiaival is.
2010. júl. 21. 10:02
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nemzavar titeket - akkor semmi se állhat közétek - nektek kell eldönteni hogy mennyire tudnátok ezt az egészet elképzelni egymással


22F

2010. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!