Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmad unokatestvérek között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmad unokatestvérek között lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Nem régen nyaraltam anyukám nagyszüleinél ahol a gyerekük fia is ott volt,ő 17 éves én 16. Nagyon jól elvoltunk,egész nap együtt voltunk. Első nap nem volt semmi különös filmet néztünk és elaludtunk. Másnak pedig elkezdtük csikizni egymást meg hülyéskedni és a végén már ott kötöttünk ki,hogy egymást simogatjuk és nagyon sokat nézett engem,kérdezte mire gondolok,nem tudta levenni rólam a szemét,majd együtt aludtunk. Először arra gondoltam,hogy csak azt akarta,de az lehetetlen mert ő sose hazudik és nagyon jól lett nevelve. Folyamatosan együtt voltunk,a karjában voltam,simogatott,stb. Aztán persze haza kellett mennem mert apukámmal mentünk nyaralni. Most nem tudom mit csináljak,szeretném jobban megismerni,együtt lenni vele. Augusztus közepén újra megyek oda,ő is ott lesz. Tanácsra lenne szükségem hogy mit csináljak,sokat gondolok rá és nagyon hiányzik. Hosszú idő után most érzem újra hogy lehetne valami csak az is közbe szól,hogy rokonok vagyunk,bár nem vér szerinti de akkor is. Szerintetek mit csináljak? Felvegyem msn-re és beszélgessek vele? Nem tudom,hogy bírom ki augusztus közepéig nélküle. Kívülálló szemmel ti mit tanácsoltok?
2010. júl. 18. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
naa de mi volt még a simin kívül? hol simogatott? csók?
2010. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egy baráti körömbe tartozó párnál működik a dolog. Igaz, kicsit nehezen szokta meg a család de nem volt más választásuk. És végtére is ők sem konkrét vérrokonok, szal végül elfogadták.

Az biztos hogy nagyon szeretnetek kell egymást ha keresztül akarjátok vinni a család ellenkezése mellett, a társadalmi sodrással szemben.

2010. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek felvegyem msn-re? Kerüljek hozzá közelebb? Vagy hagyjam inkább annyiban a dolgot?
2010. júl. 18. 18:39
 4/18 anonim ***** válasza:

harmadunokatesó? Szinte már nem is rokon.

Nem akarok genetikai számításokba keveredni, de biológiailag elenyésző köztetek a rokonság. Érzelmileg meg.. ha eddig nem kezeltétek egymást (közeli) rokonként, miért ne lehetne? Vedd cska fel msnre! ;)

2010. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is az,vagyis a harmaduncsitesóm,aki idén nyáron jegyzett el:)Működhet,ha úgy érzed vedd fel,beszélgess vele,mi is így jöttünk össze és már 3éve távkapcsban vagyunk,hamarosan költözünk össze:)Semmi nem lehetetlen ,csak akarni kell!
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És ti eleinte mikről beszélgetettek? Mert sokszor nem tudok miről témázgatni :S:$
2010. júl. 18. 18:49
 7/18 A kérdező kommentje:
Később már jól belejövök de eleinte nem nagyon tudok miről beszélni :S
2010. júl. 18. 19:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ebben a cipőben jártam.Csak mi elmentünk egészen a sex ig.Nagyon jó volt aztán nekem is haza kellett menni.De az a hét csodás volt......Arra figyeljetek a szülők ne sejtsenek semmit,nem biztos mhogy toleránsak lennének.Pont ezért nem biztos hogy volna értelme komoly érzelmeket táplálni!Vedd fel msn-re beszélgessetek!Ha együtt vagytok akkor meg érezzétek jol magatokat.GUMI LEGYEN NÁLAD!!!
2010. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most jól megnevettettél huszonhetes. :) De nem hiszem,hogy mi a szexig elmennénk,de azért majd tartok magamnál gumit ;)
2010. júl. 18. 19:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet köztetek szerelem, nekem két rokonom majdnem összejött, távoli unokatestvérek. De végülis ha ő is szeretné, akkor hajrá, vedd fel msnre, hisz úgyis "rokonok" vagytok :)
2010. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!