Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért k****a szar az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k****a szar az élet?

Figyelt kérdés
Mért csak az nem szeret akit te igen. Mért töri össze a szíved, és te miért töröd össze azét aki téged szeret... és miért fáj ez jobban mint egy lábtörés.
2010. júl. 17. 15:48
1 2 3
 21/23 ✖kisegoista✖ válasza:
Nekem elhiheted, ugyan így vok. Tetszik neme egy fiú, aki nem képes megérteni az érzésemet iránta. már elmondtam neki,h szeretem, erre ijedten, meg sem, bír szólalni. mikor túllép ezen, úgy jön ide hozzám, ahogy mindíg is szokott ( legjobb haver). már jártam is vle, de szakítottunk, a nyári szünet távolsága miatt. :S
2010. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, az Én exem akit még mindig imádok, tavasszal veszi el a barátnőjét. És persze van valaki aki meg engem imád:), de Nekem nem kell. Ez az élet. Túl leszünk rajt.
2010. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, a választ sajnos nem tudom :) 27 éves vagyok és eddig kivétel nélkül ezt adta a gép, lassan már csak nevetek ezen az egészen, mondom ilyen nincs, ez tuti valami vicc... Jó lenne már megtapasztalni milyen az amikor szeretek és viszont szeretnek :(
2010. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!