Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért k****a szar az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k****a szar az élet?

Figyelt kérdés
Mért csak az nem szeret akit te igen. Mért töri össze a szíved, és te miért töröd össze azét aki téged szeret... és miért fáj ez jobban mint egy lábtörés.
2010. júl. 17. 15:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Bocs! Ha ezt EMO-snak tartod akkor nem lehetsz több 12-nél!
2010. júl. 17. 17:33
 12/23 anonim ***** válasza:
Igaz! Ha emosnak tartod akkor nem sok lehetsz! Ez már az élet ez már a jövő! Nekem még nem volt barátnőm! Most is épp ugy vagyok hogy én szeretem a lányt de a lány engem nem! De élni szeretek sőt imádok! Még ha nem is a szerelemnek!
2010. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igyál töményet! az mindent megold:D
2010. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát igen:) De sajos nem véglegesen...:S
2010. júl. 17. 20:56
 15/23 anonim ***** válasza:

ne igyál töményet xD nem old meg semmit

hát sajnos ez van ilyenek az emberek :(

jó lenne ha tudnánk azt irányítani h kibe szeressünk bele, de ez sajnos nem így van

és ilynekor előfordul h te beleszeretsz valakibe de ő nem viszonozza az érzéseidet

és előfordulhat az is h egy téll rendes fiú/lány beléd szeret tudod h viszonoznod kéne a szeretetett de hiába próbálkozó te mégis azt a fiút/lányt szereted aki viszont téged nem szeret

ez van és ezt el kell fogadni még ha nagyon nehéz is előbb v utóbb úgyis megtalálod a nagy Ő-t :)

2010. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az egyik barátom (akibe iszonyatosan szerelmes vagyok már nagyon rég óta) és jól is alakult a baráti kapcsolatunk és most feleségül vesz egy csajt!! Pedig csak most kezdtek el járni. Nekem meg azt kell hallgatnom/látnom/éreznem hogy a csaj hogy odavan érte!!!.. KEGYETLEN ÉRZÉS!!!! És ebbe a "legyetek boldogok" szövegbe meg a szívem szakad bele, mert tudom hogy én is tudnám így szeretni és most egy másik simogathatja :((( Persze meghívott vagyok az esküvöjűkre!! De jó!
2010. júl. 18. 17:00
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz élni minek élsz még mindig?


Majd egyszer te is simogathatod a nagy Ő-t!

2010. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jobb, mint az alternatíva.
2010. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem is nagyon szar.
2010. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza

ez nem szar hanem egyenesen gáz

2010. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!