Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért k****a szar az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k****a szar az élet?

Figyelt kérdés
Mért csak az nem szeret akit te igen. Mért töri össze a szíved, és te miért töröd össze azét aki téged szeret... és miért fáj ez jobban mint egy lábtörés.
2010. júl. 17. 15:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd megtalálod Te is az igazit.
2010. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ez pontosan így van sajna... ezt akár én is kérdezhettem volna
2010. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
JigokuShoujo rendes vagy de ennyivel nem lehet elintézni
2010. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
sajnos nem:)
2010. júl. 17. 15:51
 5/23 anonim ***** válasza:
amugy én 25 F vok, sok csajjal hozott össze az élet de ez az a kérdés amire soha nem kaptam választ :(
2010. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
egyébként olyasmi lehet a válasz, hogy az embereknek mindig az kell akit nem kaphatnak meg hogy legyen kihívás számukra ergo ne legyen unalmas... én már nagyon rég nem merek érzelmekről beszéllni, mivel visszaélnek vele, ezért mindig semlegesnek mutatom magam, ezáltal is bizonytalanságban tartani a másikat, mert ezzel lehet fenntartani egy kapcsolatot
2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az rég rossz ha ilyenekkel spekulálsz egy kapcsolatban.Az nem igazán kapcsolat már.
2010. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
a megalázások és megaláztatottságok miatt talán!
2010. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak annak szar aki még nem ismeri az életet.
2010. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ezek szerint pont te nem éltél ha "ennyit" tapasztaltál
2010. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!