Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal vagy együtt (kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal vagy együtt (kapcsolat vagy házasság), akire tényleg vágysz?

Figyelt kérdés
Ha nem, kit szeretnél? Nem kell persze nevet írni, hanem, hogy szeretőd-e, vagy ismerős stb. Sztorit is írhattok.
2019. okt. 25. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mi értelme lenne mással lennem? Nem vagyok kapcsolatfüggő.
2019. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem vagyok együtt. Akivel utoljára akartam, mást választott. Na, bumm. Majd talán jövőre.
2019. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék így. Akkor már inkább magányosan, de lelkileg szabadon.
2019. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze. Nem mentem volna hozzá, ha nem így lenne. Sőt, én voltam az aki anno kezdeményezett nála.
2019. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként nem mentem volna hozzá.
2019. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyedül vagyok, akire vágynék házas vagy túl fiatal.
2019. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem. Én az után találkoztam valakivel, hogy már elköteleztem magam. Valaki aki mellett otthon vagyok, és nem kialakult, hanem jött.

Hogy szeretem e, lehet, hiányzik, talán...

2019. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akire vágytam.


..

..


...

Remélem ez egy hullámvölgy

2019. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Sokan nagyon könnyen rávágják, hogy persze, pedig azért ez rengetegszer nem ilyen egyszerű.


Jelenleg senkivel nem vagyok együtt, az előző kapcsolatom jobb, mint a semmi alapon kezdődött, de sikerült nagyon félreismernem és a szakítás idejéig még a megszokás tartott minket össze.

Jelenleg senkire nem vágyom, legalábbis párkapcsolat terén mindenképp. Kicsit most úgy elment a kedvem a romantikázástól.

2019. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Életem igazi nagy szerelme.
2019. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!