Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előítéletek nélkül, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletek nélkül, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi az életemben, aki anyagilag támogat.

Csak szex, de mégis több. Beleszerettem. Támogatás nélkül is akarom látni, akarok vele lenni, de közben tudom teljesen elérhetetlen.

Rosszul esik, ha pénzt ad, és neki is.

Ha a támogatást nem kérem, lassan de biztosan többet fogok akarni tőle párkapcsolatilag..


2019. szept. 25. 01:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Azért fizet mert nem akar komplikációt,ami egy szeretői kapcsolatban benne van.

Te viszont többet akarsz, esélytelen, nekem is volt ilyen kapcsolatom,szerintem lesz is,nem új társat keresünk ilyenkor. 39F

2019. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Azzal, hogy elteszed a pénzt, elfogadod a feltételeket: te csak egy lyuk vagy, nem pofázol, a szádat csak szopásra használod, az érzéseiddel meg valaki mást traktálsz.
2019. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

En is csak azt tudom mondani amit az elozok.

Vagy fogadd el a penzt es hallgass, vagy hagyd abba.

Ebbol SOHA nem lesz tobb.

Amugy meg nem ertem miert gondolod, hogy te vagy az egyetlen neki?

2019. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Milyen komplikációi lehetnek egy szeretői viszonynak? O.o
2019. szept. 25. 11:32
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb komplikáció, amit épp most csinálsz: érzelmeket viszel egy fizetős szolgáltatásba.

Innen az a következő lépés, hogy a pasi kihajít, és keres olyat, aki tartja magát ahhoz, hogy a ku.va az ku.va, nem pedig egy szerelmes tinilány.

2019. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Te vagy végtelenül ostoba vagy, vagy troll.

Tanács: valahonnan keríts magadnak némi IQ-t és EQ-t, illetve némi tartást, és önismeretet. Jelenleg ugyanis csak egy privát k**vája vagy egy házas embernek.

Komplikáció meg nyilván már az is, hogy kislányos érzelmeket kezdesz táplálni a "munkádba". Hát ha még kitalálod, hogy te akarsz lenni az egyes számú (akit majd csal egy új kettes számúval).

2019. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy tartsd be a játékszabályokat!

Ha ez nem megy,mert már több lett egy egyszerű kettyintésnél, akkor módosítsatok, és fektessetek le új szabályokat!

Vagy pénz, vagy love storry...

2019. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!