Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok nekem? Több lenn

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok nekem? Több lenn

Figyelt kérdés

Elutaztam hosszú időre nyaralni, visszaérkezvén a munkahelyemre az a "pletyi" fogad, hogy a férfi kollégám, aki NAGYON tetszik, és aki feldobta minden napom, mintha kicserélték volna, mert (eddig néha "öljetek meg" fejjel mászkált) most annyival vidámabb és más a beszéde is, és minden bizonnyal új szerelem/barátnő lehet a háttérben, mert egyáltalán nem is dohányzik azóta, meg a gamer kollegák mondták hogy nem gamel semmit kb. azóta... Hetek óta tart nála mindez. Ezeket zúdította rám rögtön kolléganőm.

Az a baj, jót akarok neki, ezért örülök a pozitív változásoknak az életében, de tény, hogy fáj a tudat, hogy elveszítettem az esélyemet a meghódítására. Bárcsak én lehettem volna rá ilyen erős és pozitív hatással. Nem tudom ki az a lány, de valamit nagyon tud, mert válogatós a kollégám, és ez a lány nem hogy megfelelt neki, de totálisan bele is zúgott.

Nagyon rossz, hogy elvileg mással van, és én elveszítettem az esélyem.


2019. júl. 14. 03:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Leírásod alapján te csak egy skalpot láttál benne, megakartad hódítani. Aztán jól el is dobtad volna kb.

Amúgy ez van.

Magam annyira szerencsétlen vagyok, hogy tudom magamról, hogy nem nézek ki jól, ezért oda se merek menni senkihez.

Már unom az életemet is, belefáradtam a magányba.

Itt vagyok 31 éves és egy tömegszerencsétlenség vagyok.

Én is folyton azt látom, hogy más viszi el, azt, aki mondjuk netán tetszene.

Csak megszólítani sincs merszem. Nem lenne beszédtémám. Rohadtul kevés dolog van, amiről beszélni tudnék.

2019. júl. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelsz kettőt, aztán mész tovább. Nem mindig kölcsönös az érdeklődés.
2019. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hm,hogy nincsmiêrt aggódni.Nem feltétlen nő van a dologban,de ha igen,az se biztos,hogy sokáig tart.Ha veled is távolságtaryóbb lesz,akkor esetleg.


Az viszont érdekes,mikor Te csak egy meghódítandó tárgynak tekinted,aki most kicsúszott a kezeid közül,így most azon szomorkodsz,hogy a hatlamas kisugárzásod nem gyakorol minden férfira elég nagy hatást.Innen nézve pedig jobb neki nélküled.

2019. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És? Neked tetszik, az egy dolog. Neki meg van élete, amiben nem vagy benne. Fogadd el.
2019. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!