Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezuhantam mert számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezuhantam mert számára nem vagyok elég jó, hogyan szedjem össze magam?

Figyelt kérdés
Biztos ismeritek az érzést mikor bármit megtennétek érte de neki mégse vagytok jók.
2019. szept. 19. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ismerem ezt az érzést. Talán nem is veled van a baj, hanem vele, mert ő rettentően önbizalomhiányos, és képtelen felfogni, hogy ő is szerethető, ezért ezzel a szöveggel akarja magától távol tartani az embereket.
2019. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, de ezt az érzést csak magának kreálja az ember. Nem kell őt isteníteni, be kell ismerni, hogy nem illetek össze.
2019. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy jó neki?
2019. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól ismerem. Hiába szenvedsz, az egyetlen megoldás az elengedés. Sok időbe fog telni míg elhalványulnak az emlékek de utána megint képes leszel normális életet élni.
2019. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen egyszer velem.. (Sőt, többször is biztosan, -mint mindenkinél-, de csak ő fogott meg a legerősebben eddig bárki közül, ez fájt a legjobban csak..)


Igazából ez segített és összeszedtem magam. Ja, és olyan nincs, hogy nem vagy elég jó valakinek, csak maximum mást keres, ennyi. El kell fogadni, ahogy neked sem életed párja mindenki, akinek te tetszel, de te neked ők annyira nem. Ilyen az élet.


Engem mondjuk eleve baromi ritkán fog meg valaki igazán... De én alapvetően szeretem/szerettem magam, aztán miatta elkezdtem magam leértékelni, mert tudtam, hogy más az esete..


Aztán rájöttem, hogy mekkora idióta vagyok, és mennyire utálom ezért őt is, magamat is, hogy én, aki régen szerettem magam és elfogadtam magam, most kevesebbnek érzem magam.. Csupán mert neki más az ízlése.


Itt lett elegem. :D Aztán persze észrevettem, hogy én is tetszettem különben neki... Szóval kár volt ez a nagy önleértékelés. Viszont túlléptem-ettől független okok miatt.-

2019. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
67%

Keressen mást magának.


Te biztos jó leszel másvalakinek.

2019. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Honnan veszed, hogy nem vagy elég jó neki? Te vagy a férfi? Mert nekem is volt ilyen egyszer, es kiderult, h felreertettem mindent, azota mar hazasok vagyunk.
2019. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most párkapcsolat, vagy elutasítás? Nem mindegy.
2019. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!