Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod kijelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod kijelenti, hogy számára a testiség nyűg -puszi, érintés, simogatás, bújás is- milyen alternatívák léteznek még hosszútávon?

Figyelt kérdés
Szerető tartás és válás kizárásával.
2019. júl. 6. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát..nem kellett volna hozzámenni. Gondolom nem most kezdett el ilyen lenni.
2019. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos a legtöbb nőnek és férfinek ez nyűg, kevesebb akiknek nem.
2019. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem létezik alternatíva a válásan/szeretőn kívűl.
2019. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Részemről semmilyen alternatíva nincs. Otthagynám.
2019. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Próbálnám felderíteni az okát, próbálnám rávenni, hogy menjünk el együtt párterápiára. Ha ő erre nem hajlandó, elmennék én egyedül, hogy magam mit tehetek.

De ha nincs gyerek, akkor inkább válnék.

2019. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Én sem szeretem az ilyesmit, a kemény szexet szeretem, de ne másszanak a nyakamba, főleg ilyen melegben. Szex után jobb ha békén hagy a férfi.Nem illetek össze, akkor nem vágom miért jöttetek össze. Kompromisszum esetleg. Néha puszi, és akkor cserébe te is csinálsz valamit neki, amit ő szeret. Pl. masszázs vagy szexben valami.
2019. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Pasimnak is voltak ilyen kijelentései. Megmondtam, ha találok bújós pasit, otthagyom. Meg elkezdtem csetelgetni férfiakkal. Azóta nagyon kedves, figyelmes, odaadó.
2019. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Aki azt írja, hogy minek kötött vele házasságot, annak fogalma sincs egy hosszú távú párkapcsolatról.

Igenis, simán elképzelhető, hogy valamelyik fél megváltozik.

Ennek ezer és egy oka lehet. Pl. nem (elég) jó a szex a másikkal. Vagy a napi vitatkozások miatt megutálja. És a lelki eltávolodás következménye, hogy testi közelséget sem akar.

Nőknél gyakran a gyerek születése után alakul így. Pláne, ha hónapokon, éveken át a baba a szülőkkel alszik, vagy anyuka a gyerekszobában alszik, tehát nem áll vissza a normál alvási szokás: a felnőtt hálószobában csak a férj és a feleség, éspedig egy ágyban alszik.

2019. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Jó esetben ez az első héten kiderül. Hogy lesz abból tartós kapcsolat, vagy még annál is több?
2019. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Mivel az én elsődleges szeretetnyelvem az érintés, biztos nem tudnék együtt lenni egy olyan emberrel, akinek ez nyűg. Az ilyen vegyen inkább egy szobanövényt, azt csak locsolni kell néha...
2019. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!