Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony, tömzsi alkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, tömzsi alkat kevésbé megnyero a többség számára?

Figyelt kérdés
Magas vékony az ideál?

2019. aug. 20. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiuknal vagy lányoknál?
2019. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"alacsony, tömzsi alkat"


Nekem erről mindig Béni ugrik be a Frédi és Béniből. És nem hiszem, hogy megnyerő lenne.


Nőknél ritkább az ilyen, ott az alacsony nők inkább azok akik vagy már-már törpének hatnak vagy naaaaagyon teltek.

2019. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Noként kérdezem a férfiak véleményét, elnézést a pontatlanságért.
2019. aug. 20. 21:22
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
igen, de bármikor lehet változtatni ezen
2019. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony nőket kedvelem. A tömzsi pedig elég tág fogalom.
2019. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Magasságon és csontvázon nem lehet változtatni.
2019. aug. 20. 21:25
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Az alacsonyságon nem lehet és a tömzsiségen is nehéz. A tömzsi ember ha lefogy is egybe alkat lesz.

Szerintem nem vonzó egyik nemnél sem, én is ilyen vagyok nőként. A huszas-harmincas éveimet végig fogyókúráztam és akkor elfogadhatóan néztem ki. Széles a derekam, nem a hájtól hanem mert a borda alja és a csípőcsont között kicsi a távolság. Lefogyva is csak oldalt állva néztem ki jól, szemből széles voltam, nincs derekam. Mindezek mellé nagy mellek és nagy, kerek fenék. Önmagukban ezek nem rosszak de így nem szerencsés. Mivel nem volt homokóra alkatom, a csípőm viszont nem volt széles, ezáltal a combjaim akkor is összeérnek, amikor a súlyom egészséges, normál tartományban van. Egyedül akkor sikerült normál alkatot összehozni amikor szinte koplaltam, heti 3-4x jártam futni és emellé otthon nyomtam a norbi aerobikot. Ezt gyerektelen nőként tudtam utoljára megtenni.

2019. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ètkezèsen, èletvitelen, mozgási szokáson, hozzáálláson azonban lehet változtatni. Az egèszsèged a tèt.

Egy vèkony, formás nőt mèg mindig többen kedvelnek ès megnèznek, mint egy elhízottat.


Hány kg ès hány centi vagy?

2019. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív. Én abszolút szeretem az ilyen típusú nőket, és vannak haverok akik szintén. Vannak akik meg nem :D
2019. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"A tömzsi ember ha lefogy is egybe alkat lesz."


Itt a két lábon járó cáfolat:


[link]


Tracy Anderson, aki saját módszert dolgozott ki a genetikai tömzsisége ellensúlyozására. Tele van a youtube a tornavideóival.

2019. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!