Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok ez hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez hogy működik betegség közben?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés lesz de tényleg nem egyértelmű számomra. Szóval mikor betegek vagytok, szerveztek attól még közös programot a párotokkal vagy nem? Most azokhoz szól a kérdés, akik amúgy nem élnek együtt. Azon kívül, hogy a párotok meglátogat titeket, kis időre beszélgettek, azon kívül van más program is vagy inkább vártok amíg totál meggyógyultok és utána?

Például elmentek étterembe együtt? Vagy moziba? Vagy attól még meglátogatjátok ti is a párotokat? Van összebújós este? Vagy ilyesmi? Olyan betegségről beszélek, ami nem olyan súlyos, hogy kórházba kelljen menni. Például én náthás vagyok és köhögök már egy pár napja, néha kicsit a torkom is fájt de az most nem. Persze kúrálom magam de az is hiányzik, hogy végre eltöltsek egy nyugis estét a párommal... Találkoztunk a napokban többször is, volt, hogy beugrott hozzám munka előtt meg utána is estefele mikor aznapra minden dolgával végzett, bejött hozzám, csinált teát nekem, kicsit megölelgetett, beszéltünk egy keveset de aztán ment haza. Akkor már késő volt. Nálam nem aludhat, most mindegy, hogy miért, ezért úgyse maradt volna. Mikor betegek vagytok, akkor nálatok is kimerül ennyiben a találkozó? Ma estére beszéltünk meg egy vacsorát egy étteremben de már oda se biztos, hogy megyünk. A mozit is terveztük de lehet a betegségem miatt abból se lesz semmi. Engem meg idegesít, hogy csak az egyetemi órák vannak meg az itthon gyengélkedés. Mikor épp nem órám van, mindig noszogat a párom, hogy pihenjek, ne menjek ide-oda, igyam a teákat, ő feljön de én ne menjek sehova.


2019. szept. 19. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs betegen mászkálni ide-oda, szenvedni, összefertőzni másokat, végigköhögni-tüsszögni a mozifilmet, étteremben folyatni a t@knyom egész este. :DDDDD Olyankor örülök, ha otthon fetrenghetek a takaró alatt egy nagy doboz zsepivel, egy bögre forró teával, és egy jó könyvvel vagy filmmel. Maximum a fürdőszobáig vagyok hajlandó elmenni olyankor.
2019. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És amúgy egyetemre jártok így vagy az órákra se mentek be? Én egy óra kivételével bementem mindegyikre, főleg azért, hogy ne legyen dupla akkora szenvedés mikor mástól kell elkérni a jegyzetet vagy hogy úgyse érteném ha nem vagyok ott órán. Meg amúgy azt hittem jobban leszek de nem igazán.
2019. szept. 19. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért mennék be szenvedni, meg ismét csak összefertőzni mindenkit? Utáltam az ilyen csoporttársaimat, most meg utálom az ilyen munkatársakat.... :((

Koncentrálni, dolgozni úgyse lehet betegen normálisan.

Természetesen otthon maradok a fenekemen, ha beteg vagyok.

2019. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Betegen nem mászkálok el sehova és a párommal is csak telefonon beszélek.Azt se engedem,hogy meglátogasson,hogy aztán őt is megfertőzzem.
2019. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért más egy nátha kis köhögéssel, ami néha hetekig is kitart, meg más, ha lázas vagy és tényleg rosszul érzed magad.
2019. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Mielőtt nem éltünk együtt ez úgy volt, hogy a beteg ült otthon a másik meg látogatta. Néztünk filmet, főztünk teát egymásnak meg beszélgettünk. Szerintem elég egyértelmű hogy ilyenkor senki nem vár nem tudom milyen programokat
2019. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg szingli, de mikor volt párom (rá is értendő nem csak rám) nekem egy kis torok gyuszi megfázás nem számított! bár egyszer több 100km volt koztünk és az orvos ramalitott mindenkit hogy nem utazhatok el hozzá mert hát beledögölhetek :c
2019. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!