Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribi vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribi vagyok vagy ez valami mentális betegség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok partnerem volt, 27 éves vagyok, lány.


Tudom sok lány napokig, hetekig randizgat a fiúval míg bármi is történne, mert kell neki a 'bizalom'.


Én az ellenkezője vagyok, legjobb szex élményeim mind ismeretlenekkel voltak .. ugyanazzal az illetővel második, harmadik, negyedik.. sokadik alkalommal egyszerűen képtelen vagyok élvezni, mert úgy érzem túlságosan ismer és ezzel elvesztettem a titokzatosságom, önállóságom ..... viszont első alkalom egy ismeretlennel ... hmmmm.... fantasztikus.


2019. ápr. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Egyetem alatt én férfiként nyomtam így. Most is izgalmasabb, ha egyszer történik meg, és megismételhetetlen, mint a sablon.

29/F

2019. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Mondhatják rád, persze. De ha neked így jó, akkor ne érdekeljen mit mondanak! :)
2019. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért egy érvényes papír egy STD szűrésről legyen a farzsebben c$ajjszykahh! Elég cink lenne ha megkérdezném szex előtt hogy "Amúgy van folyásod, gombád vagy éced?" Gondolom fogod. Egyébként nem gond. De ha kapcsolatot akarsz, és kérdezik játssz rá, és hazudj! De amúgy is jobb ha tagadsz, és sűrűn jársz (a pasik helyett is) szűrésre. Ismeretlennel jobb? Ok. De pont ezért kellene. Nem baj, ha valaki (csajszi, pasi) kiéli magát, de vigyázzon és amilyen szar emberek vannak, kicsit ferdíts az életed sztoriján.

Sok szex, és béke! ;)

2019. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen szerintem mentálisan vagy beteg.


Olyan mintha attól félnél, hogy megismernek, kiismernek rájönnek, hogy ki vagy valójában, emiatt állandóan menekülsz egy újabb szexkapcsolatba.

Nem értek egyet az előttem szólóval aki arra bíztat, hogy hazudj,nyílván hazudsz ilyen mentalitással , de pont a rossz út.

2019. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!