Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az embernek önbizalma ha neki soha nem jut párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Jártam már férfiakkal, de egyik sem fordult komolyabbra. Nekem sosincs olyan hogy a szerelmemmel közös élményeket osszak meg, akire számíthatnék ha bajban lennék. Mert engem mindig eldobnak.
2019. szept. 15. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

És te mit teszel azért, hogy növeld az önbizalmad? Az ÖNbizalom, azért ÖNbizalom, mert te éred el, és nem a külső megerősítések hatására. Azzal csak az egódat növeled.

Szerintem te magad se vagy kiforrott egyéniség, és külsőre se lehetsz valami nagy szám.

Nem egy párkapcsolattól lesz valakinek önbizalma.


Foglalkozz önismerettel, pszichológiával, önszeretettel!

2019. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Az önbizalom döntés kérdése. Belülről fakad. Nincs szükséged semmire ahhoz, hogy legyen önbizalmad.
2019. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nehogymar egy pasitol vard az onbizalmat. Ha ertol varod sosem lesz, ha lesz is, mert sosem fogod magad ugy erezni “eleg vagy neki”.

Jezusom..

2019. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalmat szerezni leginkább úgy lehet, ha olyan tevékenységbe vágunk bele, amitől félünk, amivel nem mertünk korábban szembenézni.
2019. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sincs olyan, hogy a szerelmemmel kozos elmenyekrol beszeljek....


A szerelem/szex a vonzo emberek kivaltsaga....


35F incel

2019. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Nem csak parkapcsolatbol all az elet, ami azt jelenti, hogy nem csak abbol lehet onbizalmat szerezni. Sot, forditva mukodik. A korabbi sikereidre alapozott onbizalmad segit hozza a parkapcsolathoz. Ne a masiktol vard el, mert ez rolad szol. Az onbizalom azt jelenti, hogy bizol magadban es a kepessegeidben, akkor is, amikor senki mas nem.


43F

2019. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt gondolod, hogy attól kell önbizalmadnak lennie, hogy összejössz egy fiúval, meg tudsz mesélni neki?
2019. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!