Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol alakulhatott ki nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol alakulhatott ki nálam ez a berogzodes?

Figyelt kérdés

Egy nagyon furcsa élet érzésemmel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Egy ideje azt vettem észre magamon ,hogy sokkal jobban vonzodom az orvostan hallgató lanyokhoz ,mint más lanyokhoz. Függetlenül attól ,hogy hogyan néznek ki és milyen belső értékekkel rendelkeznek.


Őszintén szólva fogalmam sincs ,hogy miért gondolkodok így... Saját magam is elítélem azt ,hogy ily módon vagyok személy válogató ha párkapcsolatrol van szó, de egyszerűen nem tudom ezt hova tenni.


Tehát arra lennék kivancsi ,hogy ti mit gondoltok erről ,hogyan alakulhatott ki és hogyan lehet ebből "kinőni?"


A válaszokat előre is köszönöm.



2019. szept. 9. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Akárhány doktornőt ismertem, mind elég karakán céltudatos nő volt. Lehet, hogy tudat alatt vágysz az irányításra vagy hogy egy ilyen nő ráncba szedjen. Az orvostanhallgató lányokkal nincs tapasztalatom.

Viszont ha csak a fehér köpeny vonz az megint mást jelent.

2019. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először gondold végig mi az ami vonz bennük?

Milyen kórnyezetben szoktál orvostan hallgató lányokkal találkozni?

2019. szept. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy fétis. Ekként kezeld!
2019. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Sajnos minden személyiség jegytől függetlenül vonzanak engem ,az orvostan hallgató hölgyek. Tehát sajnos szerintem nincs arról szó ,hogy az orvos hölgyeket jellemző tulajdonságok keltenék fel a figyelmem. :/


2: Őszintén szólva még sosem találkoztam velük, csak hallottam róluk ,vagy esetleg láttam már őket. Egyébként szimplán csak a puszta tény ,hogy orvostan hallgatókról van szó, teszi őket vonzóvá a szememben és ez az ,amit én sem értek..


3: Erre már én is gondoltam.. de ezt le lehet valahogyan vetkőzni ?:/ Illetve mitől alakulhatott ki?

2019. szept. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!