Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam az égen? (nagyon...

Mit láthattam az égen? (nagyon gyorsan ment, fehér volt)

Figyelt kérdés
Szóval éppen megsétáltattam a kutyámat,leraktam a pórázt,és még picit néztem az eget(amúgy ma elég sokszor néztem , mert szép tiszta volt) és akkor láttam egy nagyon gyorsan mozgó valamit(tényleg gyors volt úgy,kb 5 mp alatt elment) olyan volt mint egy csillag csak sokkal halványabb,szinte alig lehetett észre venni. Kb 18:35 fele láttam,hangja nem volt,egyébként sok Ufot láttam már,volt már narancssárga,fehér. Szerintetek mi lehetett ez ? A műholdat kizártam mert nagyon gyors volt,repülő szintén nem , mert nem volt hangja.

2014. dec. 9. 19:48
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:

Én dec.24-én este fél 8-kor láttam érdekes dolgot.

Déli irányban, a horizont felett 20-25 fokra tűnt fel a csillagos égen egy erős narancssárgás fény, nyugat-keleti irányban haladva. Körülbelül másfél percig látszott, folyamatosan erősödő majd csökkenő fényerővel, legfényesebb állapotában sárgásfehérre világosodott.

A másfél perc alatt az égen körülbelül 10-15 fokos látószögnyi egyenes vonalat haladt, így sebessége látszólag a járati utasgépek sebességének felelt meg.

Hullócsillagnál nagyságrendekkel lassabb lévén én valami kapitális méretű űrszemétre, elégő rakétafokozatra tippelek. Ha másfél percig láttam, akkor az nem valami pár kilós vacak lehetett.

2015. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is láttam olyasmit amit te,dec.31-én körülbelül hajnali egykor,azért nem írtam ki ,mert jöttek volna az olyan kommentek,hogy részeg voltál,bevoltál szívva, inni ittam ,de nem annyit,hogy dolgokat kellet volna képzelnem,egyébként a haverjaim is látták.De régebben is láttam egy ilyen tárgyat de az egy helyben állt,és csak egyszer eltűnt.Meg még vannak érdekes sztorijaim,ha érdekel valakit írjon privit . :)
2015. jan. 6. 00:28
 13/14 Wadmalac ***** válasza:

Hát eleinte én is néztem bután, amíg össze nem raktam magamban, mi az, amit látok és mi biztosan nem.

Simán megértem, hogy a némi tudományos háttér nélkül valaki egy ilyen észleléstől elkezd ufókról beszélni.

2015. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csillámláma :D
2015. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!