Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam ma hajnalban az...

Mit láthattam ma hajnalban az égen?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban úgy 3 óra felé kinéztem az ablakomon, mert nem tudtam aludni. Az eső éppen szemerkélt egy kicsit, és az ég színe pirosas volt az utcalámpák miatt. És mikor felnéztem, hirtelen láttam 2 egymás mellett haladó fénylő, ovális alakú valamit. Nem tudom mik lehettek, de az biztos, hogy nem hullócsillagok voltak, hiszen a felhőktől azokat nem láttam volna. És olyan volt, mintha a felhők eltakarták volna az ufokat, és én így csak a fényüket láthattam. Szerintetek mik lehettek ezek?

#UFO #éjszaka #hajnal #este #fénylő gömb
2014. aug. 24. 18:02
1 2
 1/19 anonim válasza:
Lehet hogy már annyira álmos voltál hogy beképzelted
2014. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem képzelődtem, mert akkor már kb egy órája fenn voltam. Nem tudtam aludni. És mivel az ablakom az utcára néz, ezért mikor kinyitottam előtte jól szétnéztem, hogy nincs-e valaki a közelben, úgyhogy az biztos, hogy tiszta volt a szemem,m és éber voltam mikor kidugtam az ablakon a fejemet is.
2014. aug. 24. 18:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy repülőgép.
2014. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De az sem lehetett... Mert én kettő, egymás mellett haladó fénylő valamit láttam. Ráadásul nagyobbak is voltak, mint egy utasszállító repülőgép. Meg egy repülőnek nincs olyan fénye, ami átvilágítja az esőfelhőt.
2014. aug. 24. 18:22
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Hű, akkor biztosan egy UFÓ volt, Te repülőgépszakértő...
2014. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy ufó volt. Mivel az azonosítható repülő tárgyat jelent...
2014. aug. 24. 18:26
 7/19 A kérdező kommentje:
Én azt amúgy egy szóval sem említettem, hogy földönkívüli űrhajókban gondolkodok... -.-"
2014. aug. 24. 18:27
 8/19 A kérdező kommentje:
És nem vagyok "repülőgép szakértő", csak annyira ismerem a környezetemet, hogy tudjam, abba az irányba, amelybe ezek a fénylő tárgyak mozogtak, nem szoktak repülőgépek járni. Utasszállítók semmiképp... másmilyen pedig nagyin ritkán jár a városom felett, de ha jár is, akkor annak hangja is van. Illetve ezek gyorsabbak voltak, mint egy repülőgép. Kb egy 3 másodpercig láttam őket.
2014. aug. 24. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Az a probléma, hogy "két egymás mellett haladó, fénylő, ovális alakú valamit" egyénenként mindenki máshogy képzel el. Ha nem tudod valahogy lerajzolni úgy, ahogy láttad hozzávetőlegesen, nem valószínű, hogy választ kapsz rá.
2014. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Hát az biztos, hogy ufó volt. Mivel az azonosítható repülő tárgyat jelent..."


- Nem, az azonosíthatATLAN repülő tárgyat jelent. De ez nem jelenti, hogy minden, ami repül, de nem tudjuk, mi az UFO.


Mivel repült és világított, a legvalószínűbb, hogy repülő volt. Az utasszállítógépeken kívül van még néhány fajta repülő.

2014. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!