Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valódi lehet a látványos...

Valódi lehet a látványos UFO-videó?

Figyelt kérdés

Az examiner.com szakértői szerint

eredeti lehet az a minap

nyilvánosságra került tíz másodperces

filmfelvétel, amelyen szokatlanul

közelről látni egy repülő csészealjat. A

megdöbbentő videót március 26-án,

szerdán töltötték fel az egyik

legnépszerűbb földönkívüliekkel

foglalkozó Youtube-csatornára.

A Hawaii szigeteken székelő “Third Phase

of The Moon” egyik alapítója szerint a

felvételt egy önmagát Ednek nevező

férfitől kapták, akit – saját állítása szerint

– az elmúlt évtizedek során többször is

eltérítettek a földönkívüliek. A férfi

szerint a most bemutatott felvétel még

1976-ban készült és ezen kívül több

hasonló film is van a birtokában.

Szakértők most alaposabb vizsgálatnak

veszik alá az eredeti filmnyersanyagot.

Figyelem! A cikket ki másoltam nem az én fantáziám szüleménye továbbá a videót itt nézhetitek meg. http://www.youtube.com/watch?v=TQuf9BWOHfk

Tehát a kérdés adott valóban egy csészealjat videoztak? Ne értsetek félre nem a csészékre gondoltam, hanem eme csodálatra méltó űrhajóra, de vajon mit akarnak mit csinálnak a Földön? lehetséges, hogy hírnévre vágynak vagy egy új filmszerepet akarnak bevállalni? sajnos nem tudni, de egy biztos akárki csinálta csak gratulálni tudok neki legyen az Földi halandó hoaxgyáros vagy akár egy idegen földönkívüli és ezzel nemcsak a videóra értettem.

Tiszteletem Az Ifjabb Sátán ;)


2014. márc. 29. 18:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Banyek tudtok érvelni az UFO-k ellen vagy mellet? kezdem azt hinni, hogy a Földön nincs intelligens életforma komolyan vissza sírom a régi válaszírókat ejnye! ejnye! ezotéria mi lett veled? :DD
2014. márc. 30. 13:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó, kezdjük ott, hogy sorold fel az examiner.com szakértőit, tudományos címük megjelölésével.
2014. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

# 12/

A felvételt csak most vizsgálják további szakértőkkel majd csak utána kerül nyilvánosságra, hogy hamis-e a videó vagy sem mivel én nem dolgozom szakértőként nem tudom azt mondani 100% biztosan, hogy a videó hamis kamu felvétel, de azért sejtem, hogy az. mintegy majd kiderül.. :D

Átmegyek a Kultúra és közösség kategóriában nem akarok szépítek rajta nem vagytok ellenfelek ellenségek ellenfelek nélkül unalmas a témakör.. :)

2014. márc. 30. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!