Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb torna...

Melyik a leghatásosabb torna videó? Ami tényleg látványos eredményt mutat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka dvd-k!!!..nagyon kemény de állati hatásos.
2009. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Réka nagyon jó tényleg! Nekem van tőle vagy 3.

Amikor nekifogtam, a 2.-től olyan csinibini lettem, mint azóta sem voltam... Most megszereztem a legújabbat, kíváncsi leszek rá.

Csak a stílusa nem mindig jön be... De amúgy profi.

2009. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szóloakhpz.a van 5 perceddel kezdtem,azóta megvettem a 2. dvdjét,mert a 3. még drága.:Dna nagyon jó,pont most végeztem vele és rendesen megmozgat.csak lehetne kicsit értelmesebb szegény.:D
2009. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyjából tudod a gyakorlatok sorrendjét, vedd le a hangot, és tegyél fel valami zenét. Nekem bevált. Mert valóban a tornái jók , de a stílusa..! Húúúúhaaaa!
2009. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17.08 vagyok. Meglep, hogy másoknak sem jön be a stílus. Kedvencem: "Szebb vagyok már, mint a béka, mert az edzőm Rubint Réka"... :-)

Vagy: "Ugye nem ettél túl sok somlói galuskát az este?????????","Rántsuk ki a karfiolokat!", stb....... :-)


Tényleg jó ötlet a hanglevétel+más zene, csak akkor oda kell figyelni, mert teljesen magamtól még nem megy. De nagyon jó ötlet!

De nem bántom szegényt, mert ütős dvd-ket dob ki.

2009. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
bucka HOPP.. :D:D
2009. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg!!!! :-DDDDD
2009. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ezt ajánlom... Én is sokáig Rékáztam, de ezek szerintem változatosabbak:


[link]

2012. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!