Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valódi lehet a látványos...

Valódi lehet a látványos UFO-videó?

Figyelt kérdés

Az examiner.com szakértői szerint

eredeti lehet az a minap

nyilvánosságra került tíz másodperces

filmfelvétel, amelyen szokatlanul

közelről látni egy repülő csészealjat. A

megdöbbentő videót március 26-án,

szerdán töltötték fel az egyik

legnépszerűbb földönkívüliekkel

foglalkozó Youtube-csatornára.

A Hawaii szigeteken székelő “Third Phase

of The Moon” egyik alapítója szerint a

felvételt egy önmagát Ednek nevező

férfitől kapták, akit – saját állítása szerint

– az elmúlt évtizedek során többször is

eltérítettek a földönkívüliek. A férfi

szerint a most bemutatott felvétel még

1976-ban készült és ezen kívül több

hasonló film is van a birtokában.

Szakértők most alaposabb vizsgálatnak

veszik alá az eredeti filmnyersanyagot.

Figyelem! A cikket ki másoltam nem az én fantáziám szüleménye továbbá a videót itt nézhetitek meg. http://www.youtube.com/watch?v=TQuf9BWOHfk

Tehát a kérdés adott valóban egy csészealjat videoztak? Ne értsetek félre nem a csészékre gondoltam, hanem eme csodálatra méltó űrhajóra, de vajon mit akarnak mit csinálnak a Földön? lehetséges, hogy hírnévre vágynak vagy egy új filmszerepet akarnak bevállalni? sajnos nem tudni, de egy biztos akárki csinálta csak gratulálni tudok neki legyen az Földi halandó hoaxgyáros vagy akár egy idegen földönkívüli és ezzel nemcsak a videóra értettem.

Tiszteletem Az Ifjabb Sátán ;)


2014. márc. 29. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2014. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ifjú Sátán=jigsaw= 10 ezredik felhasználó stb. nemtudom minek játszod el a nagy ufóhívőt :D

De legalább az írásmódod változtatnád meg, hogy ne lehessen rájönni, hogy te vagy az, ember!


Na a videó. Íme egy közelről készült színtiszta felvétel. Amit ugye sok szkeptikus hiányolt. ( Persze vannak dögivel ilyenek, csak érdekes módon ezt nem akarjátok észrevenni.)


A videót így látásból nem lehet megállapítani, hogy csak CGI vagy valós felvétel-e. Ehez elemzések kellenek, amit itt nem tudunk elvégezni, csak megtekinteni a videót.


Minden esetre nem akarom elkiabálni, de én csak logikai bukfencek miatt mondom azt, hogy sajnos szerintem kamu a felvétel.


1. 1976-ban készült. Miért várt vele ennyit? Hisz ufóvideókat tonnaszámra jelentettek meg az évtizedek alatt. Megértem, hogy halogatni akarja ha levideózott ilyet és nem akar egyből a nyilvánosság elé állni, félti a karrierjét vagy magát az illető, de hogy 38 évet várni vele...


2. 38 év nem kevés idő. Ahoz képest eléggé jó felvétel. Én azért kicsit rosszabb minőségre számítanék. Ennyi idő alatt kb. két lakat alatt kellett volna őriznie a felvételt és egyszer sem megnéznie, hogy a kazetta szalagja ne roncsolódjon - mert ugye dvd-ről nem beszélhetünk:D. Mégsem látok a képernyőn semmi olyat, ami erre utalna, hogy ennyire régi lenne. Se 1-2 pöttyöt, csíkot, semmit...túl tiszta!


3. Miért csak 10 mp ha már ilyen közelről filmezte le? Ez édeskevés és teljesen logikátlan.


4. " önmagát Ednek nevező

férfitől kapták, akit"....Pff.. ez mégjobban megeresíti azt bennem, hogy csak inkább egy fiatal CGI mókamiki próbál beugratni mindenkit ;) Se vezetéknév, se részletes leírás az esetről, se nyilvánosság elé lépés, semmi. Még csak lehet nem is ez az igazi neve, hanem egy álnév.


Azért remélem nem lesz igazam, mindenesetre nálam nem oszt-nem szoroz ez a felvétel, tucatnyi hiteles van még mellette, a saját szememmel is láttam már, úgyhogy mind nem lehet hoax alapból, még ha ez az is.. :D


Geoge Adamski

2014. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Geoge Adamski

Én ufohívő vagyok nem játszom meg magamat és nem ismerem jigsaw felhasználót, de mindegy :).

Igen valószínűleg a video egy újabb kamu felvétel, de mi van, ha a férfi igazat mondd és bizonyítja az állítását lehetséges, hogy a video azért ilyen jó minőségű, mert kincsként őrizte később aztán átmásolta DVD-re és hála ennek a nem túl fiatalembernek bizonyítékot találtunk az idegenek létezésére?

Én mindenesetre várom az új fejleményeket vagy az új YouTube videókat.

Tisztelettel egy új felhasználó ;)

2014. márc. 29. 19:28
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2

Egyébként nem tudom, hogy ez egy párhuzamos valóság-e vagy sem, de te a múltkor nem ufohívő voltál? mi van most akkor átmész szkeptikusba? :D

2014. márc. 29. 19:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es válaszíró jól esik az elismerés egyébként is új vagyok itt kell nekem egy kis bátoritás és ne higyj azoknak, akik mást mondanak én új vagyok itt csak rám hallgass.. :D
2014. márc. 29. 19:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem nem tudsz megvezetni :D Jigsaw=Goku=Ifjú sátán, egyre megy :)


" de te a múltkor nem ufohívő voltál? mi van most akkor átmész szkeptikusba? :D"


Én ufó"hívő" vagyok, de nem veszek be minden hülyeséget. Szortírozok, hogy mi hihető és mi nem. Elég gáznak találom, amikor valaki minden badarságot bevesz és aztán ilyenekkel vetnek össze.

Mint mondtam, saját szememmel is láttam már ilyet, szóval nálam ezért nem oszt és nem szoroz egy felvétel.


Geoge Adamski

2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minap nyilvánosságra került? Ez sok éves, nem is videó eredetileg, hanem filmszalagra készült. Régi, legalább harminc éves.
2014. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Adamski

Hagyjuk már a múltat ideje előre nézni nem tudom miről beszélsz, de nem is érdekes inkább a kérdésre koncentráljunk. :D

a kérdéssel kapcsolatban én sem hiszem, hogy a videó valódi lenne, ami a kérdésemből is kiderül engem az érdekelne, hogy vajon hogyan csinálta a videót? gondolom hitelesnek tűnhet, ha a Szakértők is felfigyeltek a videóra igaz?

2014. márc. 29. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Még akár igazi is lehet a film, ezt szerintem nem lehet kizárni. De ha mégsem az, akkor engem is érdekel, hogy hogyan lehet ilyen anyagot összevágni.
2014. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogyan? Ilyen "anyag" volt a 60-as évek Orion-űrhajója is. Nem kunszt.
2014. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!