Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett az?...

Szerintetek mi lehetett az? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Elképzelésem sincs róla, hogy mit láthattam az előbb.


Úgy körülbelül ezen kérdés kiírása előtt 10 perccel kimentem kicsit levegőzni és ilyenkor általában szoktam nézegetni a csillagokat. Most is így tettem és miközben nézelődtem, három fényes pontra lettem figyelmes, amik alakzatban mozogtak. Nem hittem a szememnek, így először kerestem valami támpontot, hogy lássam, tényleg mozognak-e. Sajnos mozogtak.


Utána összesz@rt@m magam és berohantam a távcsövemért. Mire kiértem a távcsővel viszont hűlt helyüket találtam. Egyébként semmi hangjuk nem volt, csak annyi, hogy random össze vissza elhalványultak és felélénkültek (nem ritmikusan, tehát valami légköri jelenség lehet mögötte), valamint szabályos hegyes és derékszögű háromszög formátumban repültek. Sebességük tippre olyasmi lehetett, mint egy sima utasszállítóé. Flightradar szerint semmilyen repülő nem repült mostanában el felettünk.


Szerintetek mi lehetett ez a három fényes pont? Ha azt mondjátok, hogy műholdak, én hiszek nektek. Csak akkor magyarázzátok meg a szabályos alakzatot, meg azt, hogy miért voltak olyan fényesek, mint az ISS?


2013. júl. 21. 03:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, már a második világháborúban is rengeteg vitorlázó gépet használtak éjszaka, hogy az ellenség ne vegye észre a támadást.

Ilyen hülyeséget, teljesen kamu vagy, valószínűleg a kérdésed is az.

2013. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 11:

Nyasgem.

2013. júl. 21. 23:59
 13/14 anonim ***** válasza:

Idézem: ,, Úgy körülbelül EZEN kérdés kiírása előtt 10 perccel kimentem,,


Nah szóval te most azt akarod bemesélni nekünk hogy mielőtt EZT a kérdést kiírtad volna ,vagyis ezt az ufos kérdést az előtt kimentél és megláttad azt a 3 világító ízét....ennek sincs értelme , FUCK LOGIC...:DDDD

2013. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem lehet megérteni? Kimentem, beszaladtam a távcsőért és mire visszaértem eltűntek. Bejöttem és ide léptem fel elsőre, mert gondoltam, hogy kapok értelmes választ. A kérdés megírása nagyjából 5 percet vett igénybe. Nem tudom, hogy ezen mi a hihetetlen.


Azt akartam azzal mondani, amit idéztél, hogy a kérdés kiírását megelőző 10. percben mentem ki és kb a 7. percben jöttem vissza. 5. perctől kezdtem el írni a kérdést és a 0. percnél végeztem és mentem rá, hogy kérdés kiírása. Érthető?

2013. aug. 5. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!