Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehetett? Nagyon besz*rt...

Ez mi lehetett? Nagyon besz*rtam. (? )

Figyelt kérdés
Ez egyik éjjel történt,hogy becsuktam a szemem és láttam egy nagy fényt. Többre nem emlékszem csak annyira,hogy egy fekete helyiségben voltam csak a tv-t láttam meg egy két falamat a többi fekete volt. Ajtó se ablak se semmi. Nem tudtam megmozdulni teljesen levoltam bénulva az egyik szememre nem láttam és nem tudtam kiabálni se. Éreztem,hogy bizergálnak és ha megmozultam hallottam ahogy rettentő gyorsan ver a szivem és olyan mint amikor felmegy a vérnyomás ilyen búgó hangot adott ki a fülem. Szóval próbáltam elaludni hátha reggelre semmi se lesz. Ez kb háromnegyed óráig tartott aztán hallottam egy reccsenő hangot a folyosó végéről és így vége lett. SZerintem akor meg el az ufó.. én szerintem. Nagyon féltem szerintem soha többé nem alszok.. MI lehetett ez? Légyszíves a vicceskedvűek hanyagoljanak. 14/L
2013. ápr. 18. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

alvásparalízis volt,

vagy épp tudatosan mentél át az álomállapotba, és (nagyon ritkán)van ilyen h a tudatos én megtudja figyelni a tudattalanba való besüllyedését.

2013. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, a tüneteid alvásparalízisre utalnak.
2013. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok..de van valami jelentősége ennek? Mert nekem havonta 2x-3x van ugyanez. Már megtanultam, hogyan kell felébrednem ebből mert elég kellemetlen érzés:S
2013. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan kell felébredni? Nagyon rossz.. és tudom hogy ezek ufók voltak mert ez az egész családunkon végig megy.
2013. ápr. 18. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
ufó az apád fäsza az ufó. Ötször mondják neked hogy alvás paralízis, ami egy tudományosan igazolható tünetegyüttes. Ha csak a hülyeségedet hajtod akkor minek tetted fel a kérdést, hogy ez mi lehetett?
2013. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mondtam aki nem hisz az ilyenbe az ne irjon már ide.Csak tudom,hogy mivolt. Csak be akartam bizonyosodni,hogy akkor ez pontosan mi is. De kitudja. Lehet normálisan is válaszolni nem értem minek kapod fel a vizet
2013. ápr. 18. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj!Én hiszek az ilyenekben,de ez egyértelműen alvásparalízis.Nem tudtad,hogy mi ez,ezért hallucináltál.
2013. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel, ha úgyis tudod?


Egyébként igen, alvásparalízis. Viszont asztrális projekció kezdete lehetne...

2013. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..:) Igen talán az lehet.. de valaki tudna erről többet mondani? mármibnt erről az alvás paralízisről? Érdekelne nagyon
2013. ápr. 19. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elalvás közeli állapotban a mozgató izmok elernyednek,igy nam tudsz mozogni.Gondolom ettől megrémültél és hallucináltál.

Velem is volt már ilyen.Ha nagyon érdekel akkor ott a kereső.

2013. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!