Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek szerint mi...

A földönkívüliek szerint mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
őK előrébb tartanak a fejlődésben pl űrhajóznak, biztosan tudják mi az élet értelme. Jóval többet tudhatnak mint mi ? Ha találkoztatok velük, kérdezzétek meg és írjátok meg mert érdekel. Ha már beszélgettetek róla, mondjátok meg.
2012. jún. 3. 18:36
1 2 3
 21/30 zsomkovacs ***** válasza:

Nem sci-fi filmeket nézek, csak én veled ellentétben olvasok is fizikai témájú cikkeket (olyanokat, amikben pl. elektromágneses mező oldja meg a levitációt, nem pedig mindenféle rejtélyes, pszionikus energiák). A kvantumteleportálás szerintem lényegében teleportálás, legalábbis két tökéletesen azonos, tökéletesen azonosan működő, viselkedő dolog közül nem tudod megmondani, melyik az eredeti. És a kvantumteleportálás igenis működik.


[link]


A féregjárat meg miért roppantana már össze?... Ha a téridőben van egy kellően nagy, cső alakú görbület, ami a belsejében pont ugyanolyan viselkedésű, mint a "normál" tér egy pontja, akkor miért történne velem bármi szokatlan?...


Mert ezek egyébként még mindig esélyesebbek, mint évmilliókat űrhajózni...

2012. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy olvasol ilyen témájú dólgokat, de akkor velem ellenétben nem érted amit olvasól !


Teleportációt, anyagátvitelt nem végeztek soha sem, itt sem erről van szó, csupán egy szerencsétlen szóhasználatról van szó. Kvantumtulajdonságokat másoltak egyik részecskéről egy másikéra. Nem jött létre semmi és nem is tűnt el. A linked pedig nem található ! Mivel úgysem tartalmazott volna olyat amit írtál, így válaszolok egy olyan linkel amelyet magyarúl olvashatsz és ÉRTELMEZVE VAN olyanoknak is akik nem értik a mélyebb fizikai tartalmat. Az írásjeleim pedig tökéletesen a helyükön vannak.


[link]


A tudósok – sajnos – most sem fedezték fel a teleportáció megvalósításának lehetõségét – legalább is abban az értelemben, ahogy mi laikusok értelmezzük a ‘távolba továbbítást’ – de ismét kísérleti bizonyítékokat találtak arra, hogy a kvantumelmélet helyes, mégha néha olyan eredményekre is vezet, amit józan paraszti ésszel nehezen tudunk felfogni.

2012. jún. 4. 18:01
 23/30 A kérdező kommentje:
A féregjáratnál olyan bonyolúlt dolgok teszik lehetetlenné a közlekedést sőt a létezését, amelyekbe most ismereteid hiányábannem tudunk bele menni ! Nem maradna stabil egy ilyen féreglyárat és úgy működne mint egy fekete lyuk.
2012. jún. 4. 18:02
 24/30 anonim ***** válasza:

Bizonyára nem a rabszolgaság mint nekünk.

Ha belegondolsz azért élsz hogy dolgozzál?

Ennek nincs értelme...zEiTgeisT

2012. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 zsomkovacs ***** válasza:

Ismereteim hiányában... Örvendek, hogy tisztában vagy az ismereteimmel. De tessék, mondd el, hogy miért nem működne, miért lenne fekete lyuk. Amit én olvastam, ott pl. negatív energia létrehozásával lehetett stabilizálni. Tudom, nem állítottak elő negatív energiát. De semmi nem mond ellent annak, hogy létezhessen. És mielőtt belekötnél, nem, nem állítom, hogy feltétlenül megvalósítható. De ettől még elképzelhető.


És tényleg, magyarázd már el nekem az okot... Ha nem értem, legfeljebb megmondom, hogy nem értem.


Egyébként megjegyzem, hogy nem, nem működne fekete lyukként. Egy instabil féregjárat *összeroppan*, ideális esetben szingularitássá, gyakorlatilag fekete lyukká, ezek valóban fekete lyukként viselkednek, de ezek meg már nem féregjáratok...

2012. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Napéjegyenlőség ***** válasza:
Ahj de nagyon megy az okoskodás. Olyan dolgokat magyaráztok meg, aminek a felét sem érthetitek. Ezek amúgy is csak elméletek. ELMÉLETEK! Kb olyan, mintha azt mondanátok, hogy azon a bolygón nem lehet élet, ahol nincs víz és elég hő.. Parányi, emberi agyatok töredékét se vagytok képesek használni, és még azt is ilyen ostobán. Szerintetek jönnének ide értelmes, űrutazó "földönkívüli" fajok?.. Már várom azokat a reaperöket..
2012. jún. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
44%
én 1szer találkoztam 1 depis robottal aki azt mondta erre h 42... de vannak űrlény barátaim is és az 1ik ezt mondta (neve:Ziprixiallium 1.11453978/5566329):az élet értelme az emberi test tanulmányozása a pirítós az aranyberakásos, hidraulikus, 3x-os rezgő, vibrációkibocsáltó 1.2es számítógéprendszerrel és zenehallgatási főmenüvel ellátott műbroki simogatása és a hülye kérdésekre való válaszolgatás...
2012. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

54 az élet élet értelme.


Aki a 42-t emlegeti az félre akar titeket vezetni.

2012. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Reptoid altábornok válasza:

1NEM akarunk inváziót indítani,de ti emberek megsemmisítitek a Földet szóval...

2 Nekünk mindig más az élet értelme,ez lényfüggő...Az én elméletem az,hogy minél többet tapasztaljunk,és ne dobjuk el az életünket(ez is egy hülye ember-szokás) meg persze,hogy elérjük a céljainkat.

2012. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 url ***** válasza:

Az élet értelmét keresed?

Hallgasd meg egy spirituális földönkívüli véleményét a Fény Galaktikus Szövetségéből:

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

Remélem tudtam segíteni:)

2012. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!