Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek szerint mi...

A földönkívüliek szerint mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
őK előrébb tartanak a fejlődésben pl űrhajóznak, biztosan tudják mi az élet értelme. Jóval többet tudhatnak mint mi ? Ha találkoztatok velük, kérdezzétek meg és írjátok meg mert érdekel. Ha már beszélgettetek róla, mondjátok meg.
2012. jún. 3. 18:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
404 elköltözött a Gyakorikérdésekről.
2012. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
36%
Na végre megtaláltam azt a harmadig köcsögöt:diátor.
2012. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintük a földi életnek nincs értelme, ezért hamarosan elpusztítják.
2012. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
máté003214 ilyen sügér választ már régen olvastam ! Ha itt vannak az idegenek, akkor valahogyan ide kellett jönniük, tehát már űrhajóznak. A földönkívüliek nagyrésze telepatikusan beszél, mint 404-essel is. De az ősi idegenek magyarul beszélnak, hiszen a magyar nyelv is tőlük ered.
2012. jún. 3. 20:43
 15/30 anonim ***** válasza:
"ilyen sügér választ már régen olvastam"
2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
De nincsenek itt az idegenek ba*dmeg!!!És a magyar nyelvet sem ők találták ki!!!Látom a töri is megy.És leszarom 404-et.Úgy tekintesz rá mint valami szakértőre pedig fogadni merek hogy csak egy falusi suttyó aki a büdös életben nem látott idegeneket csak végigjátszotta a Crysis-t és elolvasott egy UFO-s könyvet.
2012. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 zsomkovacs ***** válasza:

Francnak kell űrhajó, nyitsz egy féregjáratot, és meg van oldva. Vagy teleportálsz. (nem, nem lehetetlen, fotonokat legalábbis már tudunk teleportálni)


De attól még, hogy azt mondja, hogy beszélt velük, mi lesz?... Ha én azt mondom, hogy a szomszédom Mickey egér, sőt, készítek erről képet (Photoshopban), akkor a szomszédom Mickey egér lesz?...

2012. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

máté. Az idegenek már előbb itt voltak mint mi és a magyar nyelvet is tőlük tanultuk ! 404-es pedig arizónában végzett orvos, aki rendszeresen megy más bolygókra az ufókhoz. a gyk nagytekintályű ufókutatója [link]


zsomkovács, féregjárattal nem tudsz közlekedni még gépekkel sem mert összenyomnak, atomjaidra részecskéidre esel, azért a sci-fi filmeket ne téveszd össze a valósággal. Teleportációt pedig nem csináltak, ne scifi filmeket nézzél

2012. jún. 4. 16:22
 19/30 anonim ***** válasza:
Pont most szállt le egy 7 méter hosszú 5 méter magas kerek csészealj az utcánkra.... Hülyék örökké lesznek le kell őket szarni mert csak a többit hülyíti. UFOK NEM LÉTEZNEK VISZONT FOTOSHOP IGEN FOGD MÁR FEL 404 MEG EGY OLYAN EMBER MINT MINDENKI MÁS CSAK KEVESEBB ÉSSZEL RENDELKEZIK ÍRNI BÁRMIT LEHET. Olvastál már könyvet?, mit szólnál ahhoz hogy ha azt állítanám hogy minden könyv története megtörtént valós? És ha nem hinnéd el nekem 404-nek igen? Droid idiótákkal van tele ez az egész blog...
2012. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egész blog? inkább világ (előző)
2012. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!