Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott már valaki ilyet?

Látott már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Most febr. 25-én egy elég furcsa dolgot vettem észre. Lehet, hogy ez gyakori jelenség, csak eddig nem figyeltem fel rá. Azon is gondolkodtam, hogy műhold. Egy nagyon fényes -azt gondoltam csillag- valamit láttam az égen este 7 óra fele. A fény lassan kialudt, majd lassan elindult észak, észak-nyugat irányba, kb. egy utasszállító sebességével, majd eltűnt az égen. Miközben mozgott váltogatta a színé, de elég lassan (nem úgy, mint egy repülőgép, úgy látszott, mintha az egész gép színe változott volna) hol kék, fehér és narancsszínűre. Másnap este abban az időpontban megnéztem, hogy ott van e, de sehol sem láttam az égen. Azt gondoltam műhold, de azóta nem láttam.
2012. febr. 29. 14:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a sokak által emlegetett reptoidok nem a föld alatt élő gyíkemberek? Akkor minek nekik űrhajó? :D Jobb lett volna, ha annunakikat írtok, az még hihetőbb is lenne :D
2012. márc. 1. 18:32
 12/14 anonim válasza:

Ez a reptoid dolog egy marhaság !! Nem is értem minek erről szót ejteni. A jelenségeket meg hiába osztod meg soha nem hisznek az ilyen embereknek ! Pedig igaz amit mondanak !

Pár éve faterom is látott munka közben , elmesélte számtalan embernek és nem nagyon hittek neki azt mondták aham , csak az a vicc , hogy 4-en is látták ! Ezek után nem mondanám , hogy hülyeség amit leírtál és igen sokan találkoztak ilyen jelenséggel és NEM gyíkemberek !

2012. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a gyík-ember, aki elhiszi, hogy ufósat látott. Aki azt hiszi, hogy kapcsolatba lépett velük a Randivonalon, az meg egyenesen gyökér-ember. Case closed.
2012. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez amúgy tényleg érdekes, hogy velem még 2 ember is látta, de igazából csak engem érdekelt, hogy mégis mi lehetett az az égen. Elég hülyének néztek, hogy engem nem hagyott nyugodni mi is volt. Ők meg egyszerűen csak legyintettek, hogy hülye vagyok, mit foglalkozok még ezzel.

A reptoidok egyáltalán nem érdekelnek. Viszont megnéztem pár ezzel kapcsolatos kérdést, mert ilyen válaszokat is kaptam, de hol ezt írják róluk, hol azt.

2012. márc. 6. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!