Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott már valaki ilyet?

Látott már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Most febr. 25-én egy elég furcsa dolgot vettem észre. Lehet, hogy ez gyakori jelenség, csak eddig nem figyeltem fel rá. Azon is gondolkodtam, hogy műhold. Egy nagyon fényes -azt gondoltam csillag- valamit láttam az égen este 7 óra fele. A fény lassan kialudt, majd lassan elindult észak, észak-nyugat irányba, kb. egy utasszállító sebességével, majd eltűnt az égen. Miközben mozgott váltogatta a színé, de elég lassan (nem úgy, mint egy repülőgép, úgy látszott, mintha az egész gép színe változott volna) hol kék, fehér és narancsszínűre. Másnap este abban az időpontban megnéztem, hogy ott van e, de sehol sem láttam az égen. Azt gondoltam műhold, de azóta nem láttam.
2012. febr. 29. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet meteor volt, mi is láttunk ilyet, a színük is változott ha jól emlékszem
2012. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy az volt, már erre is gondoltam.
2012. febr. 29. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
a színe váltakozása miatt azt mondanám, hogy műhold
2012. febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
leírásból ítélve . én is műholdra tippelnék.
2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A színét nagyon lassan változtatta, kb. 5-6 perc alatt tűnt el teljesen. Azóta nem láttam azon a helyen, és a közelben sem.
2012. febr. 29. 17:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Ufó invázió -ufó hívőknek.
2012. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
51%
szerintem füveztél a leírásból ítélve
2012. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Reptoid űrhajó, most sok jön ide.
2012. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Petya741 válasza:
ez egy MTK-S reptoid hajó volt :D
2012. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem élek fűvel, vagy bármilyen szerrel. Tegnap este is láttam ilyet rajtam kívül még 2 emberrel, úgyhogy valószínűleg műhold a "tettes".
2012. márc. 1. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!