Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most télleg ennyien látogatják...

Most télleg ennyien látogatják az ufó észlelések témakört?

Figyelt kérdés
kissé ijesztő
2012. jan. 22. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az a probléma,hogy a sok kamu sztori miatt már annak sem hisznek,aki tényleg valamit vélt felfedezni. Ami lehet,hogy nem ufo volt,de az is lehet,hogy mégis. én hiszem,hogy nem vagyunk egyedül,de úgy gondolom,addig úgysem fogják ezt a szkeptikusok elfogadni,míg hivatalosan be nem jelentik.De még akkoris ott lesz a csalás lehetősége,meg a megrendezés feltevése. Ha egyáltalán valaha lesz is ilyen,mert ebben nem vagyok biztos. Szerintem sokan láttunk már olyan dolgot,ami számunkra megmagyarázhatatlan volt. Aztán lehet,hogy egy jó természetjárónak,egy amatőr csillagásznak,már egyértelmű lenne,amit mi nem ismertünk fel,de nekünk attól az még megmagyarázhatatlan. Teljesen megértem mindkét álláspontot,de ez a 404-es reptoidos baromság már nálam is kiüti a biztosítékot.De hát az emberi butaság határtalan :)!
2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
téLLeg
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

először is köszi a válaszokat:)

uccsónak meg:hidd el tudom hogy kell írni,de így kényelmesebb volt:)

2012. jan. 24. 20:05
 14/15 anonim válasza:
Én is csak facepalmolni járok ide. Vigyázz a kommenteléssel mert ha értelmeset írsz, a hülyék gyorsan lehúznak, viszont ha szar a százalékod csak tolj pár gyíkos sztorit és máris mennek a pontok :P
2012. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sziasztok! szerintem 10-20 ember irja be a sületlenségeket. csak egy ember kb 6 külün felhasználónéven van regisztrálva az oldalra!
2012. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!