Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most télleg ennyien látogatják...

Most télleg ennyien látogatják az ufó észlelések témakört?

Figyelt kérdés
kissé ijesztő
2012. jan. 22. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért? Mennyien látogatják?
2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és egyre többen leszünk ha így haladunk de ez jó nem? :))
2012. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem mondtam hogy nem tetszik:)

amugy azért gondolom mert minden kérdésre érkezik 30-40 válasz...

2012. jan. 22. 22:11
 4/15 anonim ***** válasza:
engem szórakoztat a sok baromság . :)
2012. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Lehet, hogy öt ember írja az összes hozzászólást :D
2012. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az is lehet... :)
2012. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért ilyen látogatott mert sokan azért jönnek hogy nevessenek egy jót mert ez az Inváziós téma nagyon "híres" lett és annyi marhaságot mondanak hogy az már röhej.

Én személy szerint nem vagyok se szkeptikus se ilyen űrlény fanatikus, de sokan butaságokat mondanak és azt kimondani hogy egyedül élünk az univerzumban...

felelőtlenség mert ha belegondolunk a tudomány még gyerek cipőben jár és nem fedezett fel annyi mindent szóval kitudja lehet hogy több mint 100 de lehet hogy kevesebb mint 20 civilizáció van rajtunk kívül.

2012. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából én elhiszem hogy lehet élet a Földön kívül,hiszen ez csak 1 bolygó a sok közül.De akkor is amiket itt íírnak,gondolok itt reptoidok és társaikra,az röhejes:D
2012. jan. 23. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:

rendkívül röhejes .

van ez a bizonyos 404-es, egész fun-klubbot gyüjtött maga köré, és isszák a marhaságait.

nagy számok törvénye alapján kell hogy lehet a földön kívül is valamilyen létforma . ami viszont érdekes , hogy az észlelések mind földihez hasonlóról szólnak... ennek valószínűleg köze van Hollywoodnak is.

egyébként a legjobb barátom , katonai pilóta , hisz a földönkívüli élet létezésében , de sajnálatos módon, se ő se a társai soha nem láttak ufókat. pedig nekik lenne a legnagyobb élmény.

2012. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
és itt naponta többen látnak :)
2012. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!