Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a színész ebben az UFO-s...

Ki a színész ebben az UFO-s sztoriban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindennel kapcsolatban határozott elképzelésem van, mindenről meg van a a véleményem de ez az UFO-s dolog valahogy nem áll nekem össze...

Tipikusan olyan ember vagyok hogy nyitott vagyok minden lehetőségre , tudok hinni hihetetlen dolgokban ha valami alátámasztja.

Kedves UFO szakértők! Lenne pár kérdésem!

Nagyon sok info kering itt.. csak azt nem tudom hogy ezek az infók kitől származnak és mennyire biztos? Néha úgy érzem hogy ez ilyen népmese jelleg... szájról szájra terjed.. Néha pedig van benne valami... Pl: Ezek a dátumok... Egyik sem jön be.. Ez a reptoid dolog is elég ködös.

A kérdésem címe azért ez lett:"ki a színész" mert úgy érzem h egy két ember csak azért h hírnevet szerezzen magának a neten olyan dolgokat mondd amivel sokakat megijeszt... 404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki? mutatott nektek bizonyítékot?? justin biebert mutatott az ufoknak ???jézusom......... Most komolyan szerintetek igaz ez az egész???


2011. szept. 30. 21:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:23


Nekem sincs semmi problémám 404-el, sőt szeretem az írásait, szórakoztat :)

Remélem is, hogy minél előbb folytatja meséit.


A zenével kapcsolatosan:


Nem mondtam egy szóval sem, hogy bajom van a zenével, nem tudom miért kezdtél el itt magyarázkodni...

2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem neked a kérdezőnek van baja Justinnal.
2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Pár dolog: belátom rosszul fogalmaztam ameg a kérdést... nem justin bieberrel van bajom... hanem igazából sokat olvastam ... és ez egy állítólagosan alap tény h az UFO-k nak azok a hangok amik nekünk kellemesek azok nekik örjítő zajok. és fordítva... Azt is olvastam hogy 404 10 évig kutatott mielött felvette a kapcsolatot....

Nem bántom őt.... Sőt érdekel... főleg h azt is olvastam h természet gyógyászattal is foglalkozik. Csak egy két dolgot nem értek...:)


Még egy gondolat...: Attól mert ezen az oldalon sok az uninteligens ember aki úgy próbálja a saját igazát bizonyítani hogy másokat ocsmány módon fikáz attól én még nem tartozom közéjük... mindent meghallgatok és mérlegelek úgy h ha valaki nem ért velem eggyet normálisan is lehet közölni.Az én kérdésem nem támadás volt.. csak érdekel a dolog. Köszi a kommenteket.

2011. okt. 3. 21:19
 34/35 anonim ***** válasza:
A kérdező a színész ebben az UFO sztoriban.
2011. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Te kérdező! Az eredeti kérdésedhez képest, a végére,te is elismered 404 "tudását" és beállsz a sorba.Nem tudom,ki ez a 404 csak sztorikat hallok róla,de itt szerintem nem csak ő kamuzik.
2011. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!