Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki a színész ebben az UFO-s...

Ki a színész ebben az UFO-s sztoriban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindennel kapcsolatban határozott elképzelésem van, mindenről meg van a a véleményem de ez az UFO-s dolog valahogy nem áll nekem össze...

Tipikusan olyan ember vagyok hogy nyitott vagyok minden lehetőségre , tudok hinni hihetetlen dolgokban ha valami alátámasztja.

Kedves UFO szakértők! Lenne pár kérdésem!

Nagyon sok info kering itt.. csak azt nem tudom hogy ezek az infók kitől származnak és mennyire biztos? Néha úgy érzem hogy ez ilyen népmese jelleg... szájról szájra terjed.. Néha pedig van benne valami... Pl: Ezek a dátumok... Egyik sem jön be.. Ez a reptoid dolog is elég ködös.

A kérdésem címe azért ez lett:"ki a színész" mert úgy érzem h egy két ember csak azért h hírnevet szerezzen magának a neten olyan dolgokat mondd amivel sokakat megijeszt... 404 ről annyit: ez az ember elérte h itt mindenki imádja... de látta valaki? mutatott nektek bizonyítékot?? justin biebert mutatott az ufoknak ???jézusom......... Most komolyan szerintetek igaz ez az egész???


2011. szept. 30. 21:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%

De kérdező mi a bajod Justin Bieberrel? Miért baj ha 404 egy zongoradarabot mutatott meg az idegeneknek? Utána néztem és ő egy híres zongoraművész. Most már vele is bajod van nem csak 404el? Neked mindenkivel bajod van?


A világűrbe kiküldték Beethoven egyik művét aranyozott CD-n hogy ha egyszer valami megtalálja meghallgassa. Ha tetszik ha nem, ezt a NASA tette.


(jézusom igaz ez az egész??? A NASA Beethoven zenéjét küldte a világűrbe? jézusom most ezt komolyan elhiszitek?) Ezt csinálod most.

2011. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
56%
UFO szakértő ment a pont ;)
2011. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a kérdezőt... Csak leírta a véleményét... Nem értem, miért vagytok ilyen ellenségesek, szinte minden kérdésnél valakinek muszáj beszólnia! Még ha nyilvánvaló, hogy hazudik akkor sem kell leszólni.

404 sem ezt akarná! Ő kulturáltan válaszolna rá, ahogy szokott. Szerintem 404 ha látná ezt a kérdést meg a válaszokat inkább állna a kérdező mellé!


Mellesleg én sem hiszek 404-nek, egyértelmű hogy hazudik, de ezért nem kell leszólni, mert más véleményem van!


Egyébként egyetértek azzal, aki azt a pszichológiás dolgot írta. 404 fordított pszichológiát használ (szerintem).


Szóval le lehet szállni a kérdezőről is meg 404-ről is!

2011. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Bodor Tomi


"egyértelmű hogy hazudik"


Én meg egyértelműen tudom hogy 404 NEM hazudik és ezt nem gondolom hanem 100%ra tudom! Onnan tudom hogy mutatott nekem valamit ami meggyőzött. Neked miből egyértelmű hogy hazudik? Kifejtenéd? Előre is köszi!

2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Fordított pszihológia? Ha állandóan irkálna akkor azért hazudik, ha nem ír, vagy keveset ír akkor meg azért. Most akkor mi van? Hihetetlenek vagytok.
2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:05


Azért, mert neked sem hiszek, hogy mutatott valamit, szerintem nem találkoztatok.

2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:12


Ne fordítsd ki a szavaimat.

Tudod hogy értettem...

2011. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
404 egy különleges ember, okos, rendes, segítőkész, és jók a meglátásai a világgal kapcsolatban. Nekem semmi problémám vele. Az hogy most elmesélte az élményeit az első találkozásáról és hogy zenéket mutatott be az idegen lényeknek, azt azért tette gondolom, hogy megmutassa az emberi találmányt, a zenét. Az hogy milyen zene volt az teljesen mindegy úgy is egy kalap alá vették, azt olvastam mindegyikre csavarták vagy tekerték a fejüket vagyis nem igazán tetszett nekik a zene. Arról meg nem tehet 404 hogy olyan zenék voltak rajta éppen a telefonján. Abba nincs semmi kivetnivaló hogy megmutatta nekik az emberek ilyen zenélő dobozokat csinálnak.Jól tette. Az hogy most Justin Biebert mutatott az ufoknak kit érdekel a lényeg hogy zene. Ha mást mutatott volna nekik akkor meg miért azt. Szóval ez már csak kukacoskodás sztm.
2011. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
igen ez már csak piszkálódás szerintem is.
2011. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én rájöttem, hogy 404 valójában Attila a VV5-ből. :)
2011. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!